2:3
0:4
- : -

1.MVIL Ostrava - FBC ORCA KRNOV 4:7
11. Jakub Kocián, 14. Jakub Kocián, 27. Matěj Sokol, 29. Matěj Sokol - 18. Tomáš Fridel, 25. Matěj Župka, 29. Matěj Župka, 31. Tomáš Fridel, 35. Adam Hlušíček, 38. Matěj Župka, 40. Matěj Župka; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Michal Heczko; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:4;
45:00
42:33
Timeout 1.MVIL Ostrava
39:57
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #65 Matěj Župka, asistoval #75 Vojtěch Karvay (4:7).
37:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #65 Matěj Župka, asistoval #81 Dominik Menzel (4:6).
34:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #5 Tomáš Fridel (4:5).
30:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #81 Dominik Menzel (4:4).
30:00
30:00
29:41
Vyloučen hráč #43 Jakub Homola družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
28:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #65 Matěj Župka, asistoval #5 Tomáš Fridel (4:3).
28:07
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #75 Vojtěch Valigůra (4:2).
27:40
Vyloučen hráč #13 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
26:43
24:32
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Karvay družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
24:21
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #65 Matěj Župka bez asistence (2:2).
21:33
Vyloučen hráč #5 Tomáš Fridel družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra rukou.
20:35
Vyloučen hráč #19 Lukáš Mohyla družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
17:57
15:00
15:00
13:56
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Jakub Kocián bez asistence (2:0).
10:09
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Jakub Kocián, asistoval #22 Lukáš Uherek (1:0).
09:43
Vyloučen hráč #6 Adam Hlušíček družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Michal Heczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: David Štirba, Jan Kafna, Velen Hlavatý, Filip Dvořák, Vojtěch Valigůra