1:2
0:0
- : -

Florbal Sokolov - FBŠ Gorily Plzeň 1:5
20. Matouš Burianek - 6. Václav Müller, 7. Tadeáš Tobiáš, 11. Václav Müller, 24. Václav Müller, 27. Adam Čech; rozhodčí: Jaromír Péc - Dominik Bartoš; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Rada 13 - Pavel Erhart 13; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:0;
45:00
Střely ve 3. části: 6:9
45:00
44:49
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:38
Vyloučen hráč #21 Matouš Burianek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
41:43
Vyloučen hráč #2 Kryštof Majkus družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
40:46
Vyloučen hráč #34 Ondřej Sihelský družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:58
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #11 Jan Lazebník.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:4
30:00
26:07
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #34 Ondřej Sihelský (1:5).
23:13
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #61 Filip Šrámek (1:4).
19:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #21 Matouš Burianek bez asistence (1:3).
16:55
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #21 Matouš Burianek.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:5
15:00
10:57
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #34 Ondřej Sihelský (0:3).
08:38
06:54
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #34 Ondřej Sihelský (0:2).
05:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Dominik Bartoš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Rada; hráči v poli: Vojtěch Kaňka, Fathi Hedar, Matouš Burianek, Kryštof Majkus, Jan Lazebník