3:0
1:1
- : -

Tatran OC Šestka Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 4:1
1. Vít Krošlák, 12. Matyáš Polidar, 12. Vít Krošlák, 21. Štěpán Lovíšek - 24. Daniel Bruntz; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:4 + Jiří Miler 5; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Juzl 12 - Jakub Duban 10; po třetinách: 3:0, 1:1;
26:00
Střely ve 2. části: 7:7
26:00
24:57
Vyloučen hráč #71 Jiří Miler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 5 minut za hrubost.
23:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz bez asistence (4:1).
20:54
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek bez asistence (4:0).
18:42
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
14:37
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
Střely v 1. části: 11:7
13:00
12:37
Vyloučen hráč #59 Petr Špaček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
11:24
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #97 Vít Krošlák bez asistence (3:0).
11:08
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #71 Matyáš Polidar, asistoval #72 Filip Kříž (2:0).
09:08
Vyloučen hráč #13 František Žilka družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:29
00:07
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #97 Vít Krošlák, asistoval #13 František Žilka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Tomáš Grigar.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jakub Duban; hráči v poli: Christian Bagdaň, Daniel Havelka, Petr Špaček, Daniel Bruntz, Adam Staněk