0:1
0:3
- : -

FbŠ Bohemians B - FBC Kutná Hora 0:7
9. Jan Danda, 10. Adam Holub, 12. Zdeněk Vavřina, 13. Zdeněk Vavřina, 27. Lukáš Martin, 31. Richard Měšťánek, 36. Matěj Němec; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1 + Vojtěch Drahota 5:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Knobloch ?, Matyáš Leszkoven ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:3;
36:00
Střely ve 3. části: 4:7
36:00
35:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Matěj Němec, asistoval #13 Petr Vávra (0:7).
30:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Richard Měšťánek, asistoval #15 Lukáš Martin (0:6).
29:58
Timeout FbŠ Bohemians B
27:35
Brankářovi Kutné Hory sice po střele Gavendy flashnul život před očima, ale domácí zůstávají bez gólu
26:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #8 Matěj Němec (0:5).
20:06
Vyloučen hráč #7 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
19:04
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Drahota družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za hrubost.
19:04
Drahota na mantinelu zlikvidoval kutnohorského útočníka
12:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Zdeněk Vavřina, asistoval #51 Richard Měšťánek (0:4).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 3:6
12:00
11:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Zdeněk Vavřina, asistoval #7 Adam Holub (0:3).
11:20
Šance Porazila končí v bloku soupeře
09:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Adam Holub, asistoval #77 Zdeněk Vavřina (0:2).
09:06
Hosté se trefují od mantinelu a zvyšují na 2:0
08:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda, asistoval #24 Filip Vávra (0:1).
07:39
Vyloučen hráč #91 Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
02:33
Vyloučen hráč #7 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Christian-Marcel Kušnirák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Vojtěch Porazil, Roman Černý, Tobiáš Smejkal, Jakub Gavenda, Štěpán Pacal