2:2
3:2
- : -

ACEMA Sparta Praha RED - OLYMP FLORBAL Zeus 5:4
3. Adam Bareš, 13. Radek Hloušek, 14. Adam Bareš, 15. Vojtěch Starý, 21. Radek Hloušek - 2. Jan Vavák, 9. Jan Vavák, 19. Ondřej Vinař, 22. Ondřej Vinař; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Jakub Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Sebastian Jošt ?, Bernard Schmidt ? - Dominik Šimáň ?; po třetinách: 2:2, 3:2;
21:51
Olymp vyslyšel a snižuje
26:00
25:59
Děkujeme všem pořadatelům, fanouškům, hráčům a především mladým, sympatickým rozhodčím :)
25:58
Timeout OLYMP FLORBAL Zeus
25:58
Přerušení a time out Olympu
24:46
Vopi se svíjí na zemi, zraněný kotník mu už dnes asi nedovolí zasáhnout do utkání
24:00
Vyloučen hráč #40 Josef Burda družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za sekání.
23:46
... a Spartu čeká přesilovka
23:10
Sparta zuby nehty brání hubený náskok
21:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #38 Ondřej Vinař, asistoval #18 Jakub Vavák (5:4).
20:13
Oslava sparťanského gólu probudila klimbající fanoušky Olympu
20:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #12 Radek Hloušek, asistoval #63 Vojtěch Starý (5:3).
19:58
Tempo zápasu se viditelně zpomaluje
18:44
Napodruhé ani Bern nestačil
18:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil #38 Ondřej Vinař z trestného střílení (4:3).
17:31
Bern je fakt boží
17:30
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL Zeus neproměnil #75 Lukáš Jusko.
14:26
Nahrávka jako od Malkuse a Sparta vede o dva góly :)
14:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #36 Petr Holeček (4:2).
13:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #16 Adam Bareš, asistoval #31 Jakub Slavík (3:2).
13:01
Úvodní buly pro Spartu
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Bernard Schmidt družstva ACEMA Sparta Praha RED