4:4
- : -
FD Teplice

FBC DDM Kati Kadaň - FD Teplice 11:6
2. Jiří Němec, 8. Jaroslav Michálek, 11. Patrick Lenke, 17. Patrick Lenke, 19. Jiří Němec, 22. Jiří Němec, 26. Patrick Lenke, 32. Patrick Lenke, 37. Petr Strnad, 37. Kryštof Danda, 45. Jiří Němec - 6. Matěj Lébl, 25. Jaroslav Skramušský, 36. Jaroslav Skramušský, 38. Lukáš Mucha, 45. Lukáš Mucha, 45. Jiří Moravec; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Klára Svobodová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Filip Staněk 15 - Vít Jablonský 12; po třetinách: 3:1, 4:1, 4:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:10
45:00
44:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #62 Jiří Moravec, asistoval #24 Lukáš Mucha (11:6).
44:59
Je tady drama
44:59
Konec
44:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (11:5).
44:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec, asistoval #29 Jaroslav Michálek (11:4).
42:45
Vejvar evidentně nevstal správnou nohou, potuluju se po hřišti, nepotkává se s balonem. To je doslova florbalová tragédie!
41:48
Němec nám začal bouchat do podlahy :(
39:14
Uvidíme co domácí vymyslej
38:53
Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
37:08
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #80 Richard Strejcovský (10:4).
37:08
Můj oblíbenec dal gol <3
37:00
Ufff...
36:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Kryštof Danda, asistoval #29 Jaroslav Michálek (10:3).
36:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #6 Petr Strnad, asistoval #13 Patrick Lenke (9:3).
35:24
Branku družstva FD Teplice vstřelil #96 Jaroslav Skramušský, asistoval #4 Štěpán Hájek (8:3).
31:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #76 Martin Koukl (8:2).
31:08
Krásný gol Lenkeho!!
30:00
30:00
Jdeme do třetí třetiny! Co nám přinese třetí třetina? To uvidíme hned za chvíli :) Ale jak koukám tak karafiát sedí mimo svůj team? Co to znamená?
27:00
Krásná střela Strejcovského a potom Moravce který svým dětským hláskem zařval přes celou halu
26:27
Hráši Teplic vypadají že by se chtěli dostat do hry
25:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #11 Kristián Hub (7:2).
24:20
Branku družstva FD Teplice vstřelil #96 Jaroslav Skramušský, asistoval #11 Jiří Říha (6:2).
21:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec, asistoval #3 Lukáš Lukavec (6:1).
18:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec bez asistence (5:1).
16:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #17 René Chodura (4:1).
15:34
Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:5
15:00
10:34
07:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #74 Jiří Němec (2:1).
05:08
Branku družstva FD Teplice vstřelil #21 Matěj Lébl, asistoval #96 Jaroslav Skramušský (1:1).
01:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Kryštof Danda, René Chodura, Jaroslav Michálek, Jakub Pučelík, Kristián Hub