0:2
2:3
- : -

Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7
32. Vojtěch Mrowiec, 36. Vojtěch Mrowiec - 6. Martin Hriško, 8. Sebastián Hachlica, 21. Ondřej Pařenica, 24. Václav Babík, 25. Erik Tomaško, 28. Adam Neubauer, 36. Jakub Rohel; rozhodčí: Jan Piško - Šimon Czernek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Samuel Altmann ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:3;
36:00
35:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #25 Sebastián Hachlica (2:7).
35:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #14 Ondřej Martinček (2:6).
34:32
Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:41
Vyloučen hráč #3 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #19 Matěj Pezda (1:6).
27:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #7 Erik Tomaško (0:6).
24:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #2 Tobiáš Plaček (0:5).
24:00
24:00
23:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (0:4).
20:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica, asistoval #66 Václav Babík (0:3).
12:00
12:00
07:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #9 Ondřej Pařenica (0:2).
05:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #14 Filip Peterek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Šimon Czernek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Jakub Rohel, Martin Hriško, Filip Peterek, Dominik Ptáček, Václav Babík