5:0
1:1
- : -

FBC Mohelnice B - FBC Playmakers Prostějov 7:1
11. Kryštof Kuba, 21. Václav Rosta, 21. Tadeáš Berka, 21. Ondřej Němeček, 23. Kryštof Kuba, 24. Tomáš Zdráhal, 30. Kryštof Kuba - 34. Lukáš Šponer; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Paprsek ? - Tomáš Cetkovský ?; po třetinách: 1:0, 5:0, 1:1;
36:00
33:55
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #36 Lukáš Šponer, asistoval #88 Martin Hnízdil (7:1).
33:55
Legenda Šponer dává gol a oslavuje se svým týmem :D
31:46
Vyloučen hráč #88 Martin Hnízdil družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
29:06
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #28 Kryštof Kuba, asistoval #72 Václav Rosta (7:0).
24:00
24:00
23:53
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #21 Tomáš Zdráhal, asistoval #9 Ondřej Němeček (6:0).
22:03
20:56
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #9 Ondřej Němeček, asistoval #19 Tadeáš Berka (4:0).
20:30
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #19 Tadeáš Berka, asistoval #9 Ondřej Němeček (3:0).
20:19
Timeout FBC Playmakers Prostějov
20:19
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #72 Václav Rosta, asistoval #29 Ondřej Kuba (2:0).