3:5
0:6
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - ASK Orka Čelákovice 5:14
10. Zdeněk Fanta, 18. Pavel Zeman, 23. Martin Strejček, 28. Pavel Zeman, 36. Martin Marek - 8. Václav Kramel, 15. Jakub Doutnáč, 19. Michal Němeček, 21. Jakub Čáp, 30. Jakub Doutnáč, 30. Jakub Čáp, 36. Petr Němeček, 39. Jakub Doutnáč, 45. Jakub Čáp, 47. Jakub Čáp, 55. Václav Kramel, 56. Jan Sedlák, 57. Jakub Doutnáč, 59. Sebastian Jakob; rozhodčí: Robert Kusek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 30 - Vojtěch Žáček 21; po třetinách: 2:3, 3:5, 0:6;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Dokázali jsme se soupeřem držet krok do zhruba poloviny zápasu, poté nás předčil. Zopakovali jsme si zhruba podobný výsledek jako v prvním vzájemném duelu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme pohodovou cestu domů.
Komentář hostů Bajer Martin (Trenér):
Důležité tři body do vyrovnané tabulky, s předvedeným výkonem ale zejména první dvě třetiny nemůžeme být spokojeni. Nakonec jsme se ale gólově prosadili. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hezké Vánoce.
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:07
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
58:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #26 Michal Němeček (5:14).
58:17
Probíhají pobíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
56:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #3 Lukáš Zadák (5:13).
55:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #9 Ondřej Špalek (5:12).
55:06
Dejnega nenechává nic náhodě
54:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (5:11).
50:47
Kramel střílí míček do boční sítě Litvínová a jehos poluhráč míček vyndává a opět to přihrává zpět Kramelovi. který zkouší zakončit z otočky za bránou
47:13
Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra na zemi.
46:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp bez asistence (5:10).
46:02
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
45:30
Strejček měl neskutečnou šanci ale byz popostrčen do zad od protihráče
44:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp z trestného střílení (5:9).
38:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #7 Tomáš Beran (5:8).
38:40
Doutnáč sklepává míček na Vernera ale ten míček omylem vyhazuje přes mantinel
36:33
Zeman nadhazuje míček přes půlku
35:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #72 Ondřej Kopta (5:7).
35:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (4:7).
29:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #89 Václav Kramel (4:6).
29:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #72 Jan Kolář (4:5).
27:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #38 Jan Pokorný (4:4).
26:49
Houda valí kotoul při sprintu za míčkem
26:03
Tvrdý souboj obou týmu v rohu na hostující polovině
24:49
Jakob nahrál Němečkovi na standardce přímo na střelu ale Dejnega si nebere servítky
23:25
Kopta se prokličkovává obranou Čelákovic al emiček mu na pádle ujíždí
22:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #22 Jaroslav Rybka (3:4).
22:07
Doležal dostal přihrávku z rohu na střed a vybíhá na střelu
20:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #32 Filip Kučera (2:4).
18:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (2:3).
18:01
Čáp měl volnou cestu ke střele a tak svojí šance chopil
17:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman bez asistence (2:2).
15:55
Jakob se veze po mantinel a na středu se rozhlíží po spoluhráčích
14:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #4 Jaroslav Verner (1:2).