1:0
3:3
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - SOKOLI Pardubice B 4:4
17. Matěj Voves, 33. Tomáš Havel, 39. Tomáš Havel, 42. Karel Vašák - 15. Radovan Vokál, 32. Michal Jeřáb, 35. Radovan Vokál, 40. Michal Jeřáb; rozhodčí: Filip Ryant - Lukáš Filípek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Kraus 19 - Jan Matějka 7; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 3:5
45:00
41:14
Timeout SOKOLI Pardubice B
41:14
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #32 Matěj Voves (4:4).
39:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #7 Michal Puchner (3:4).
38:35
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Tomáš Havel, asistoval #20 Karel Vašák (3:3).
38:02
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
34:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #49 Radovan Vokál, asistoval #36 Ondřej Vávra (2:3).
32:36
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Tomáš Havel, asistoval #24 Matyáš Baudisch (2:2).
31:42
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #68 Sebastian Ševeček (1:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:9
30:00
27:43
Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za hrubost.
16:26
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #32 Matěj Voves, asistoval #19 Jakub Háze (1:1).
16:25
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
14:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #49 Radovan Vokál bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Lukáš Filípek.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice B: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Vojtěch Král, Michal Puchner, Matyáš Oliva, Michal Jeřáb, Ondřej Machatý