5:2
5:0
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - FbC Sokol Předměřice n/L 14:2
3. Rudolf Suk, 8. Jakub Jebousek, 11. Karel Vašák, 13. Rudolf Suk, 22. Michael Havran, 24. Šimon Říha, 28. Jakub Jebousek, 28. Michael Havran, 30. Karel Vašák, 32. Jakub Jebousek, 37. Karel Vašák, 38. Šimon Říha, 41. Rudolf Suk, 44. Šimon Říha - 30. Lukáš Dohnal, 30. Vojtěch Koudela; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 2:5 + Vojtěch Rozsévač 5 + ČK3; využití: 3:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Josef Němec 20 - Michal Souček 16, Vojtěch Koudela 12; po třetinách: 4:0, 5:2, 5:0;
45:00
Střely ve 3. části: 16:7
45:00
43:04
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
43:04
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #77 Michael Havran (14:2).
41:07
Vyloučen hráč #12 Jakub Frýzl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:40
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #73 Jakub Jebousek (13:2).
38:40
Vyloučen hráč #86 Vojtěch Rozsévač družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 5 minut za nesportovní chování.
38:40
Vyloučen hráč #86 Vojtěch Rozsévač družstva FbC Sokol Předměřice n/L do konce utkání.
38:40
Vyloučen hráč #86 Vojtěch Rozsévač družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
37:51
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #20 Karel Vašák (12:2).
37:18
Minuta ticha pro zlomenou florbalku Kuby Frýzla.
36:07
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (11:2).
35:27
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
35:27
Vyloučen hráč #87 Patrik Stoklasa družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
33:12
Vyloučen hráč #86 Vojtěch Rozsévač družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:21
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #73 Jakub Jebousek, asistoval #35 Jaroslav Guzan (10:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #44 Vojtěch Koudela družstva FbC Sokol Předměřice n/L
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:6
30:00
29:52
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #97 Ondřej Balcar (9:2).
29:36
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #44 Vojtěch Koudela, asistoval #18 Jan Bláha (8:2).
29:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #23 Lukáš Dohnal, asistoval #10 Ondřej Martinec (8:1).
27:58
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #97 Ondřej Balcar (8:0).
27:07
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #73 Jakub Jebousek, asistoval #13 Rudolf Suk (7:0).
25:33
Vyloučen hráč #99 Libor Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:15
Vyloučen hráč #18 Jan Bláha družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
23:02
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #12 Jakub Frýzl (6:0).
21:41
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #13 Rudolf Suk (5:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:9
15:00
12:15
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (4:0).
10:54
08:29
Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za blokování hokejky.
07:19
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #73 Jakub Jebousek, asistoval #21 Šimon Říha (2:0).
02:44
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #35 Jaroslav Guzan (1:0).