0:0
2:5
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 4:7
4. Michal Novák, 9. Denis Horák, 35. Denis Horák, 39. Šimon Shon - 2. Petr Kotlář, 13. Dominik Haž, 37. Petr Kotlář, 38. Matěj Schöniger, 41. Vojtěch Schwarz, 43. Lukáš Kvaček, 44. Petr Kotlář; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 31 - Jakub Kučera 15; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:5;
43:41
Vyloučen hráč #99 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
43:20
Standartka se jaksi nepovedla a střela od Turka končí absolutně mimo.
43:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář bez asistence (4:7).
42:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček bez asistence (4:6).
42:15
Důrazný backhand od Jaroměřského hráče č.77 končí v levém horním rohu za zády Klazára.
41:50
Neskutečný zákrok teď předvedl Klázar, když skočil rybičku a helmou střelu odrazil.
40:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vojtěch Schwarz, asistoval #17 Dominik Haž (4:5).
38:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #97 Daniel Holubec (4:4).
38:00
Zvláštní situace provedená domácí kobrou končí gólem. A díky bohu, máme vyrovnáno !
37:34
Domácí tým je velmi rozhořčen průběhem hry a jediné co můžeme slyšet jsou nadávky jedna za druhou.
37:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #72 Matěj Schöniger, asistoval #17 Dominik Haž (3:4).
37:10
Hráč s č.72 z Jaroměře proměnil z otočky a jdou do vedení.
36:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #15 Petr Jiřička (3:3).
36:00
Chyba v obraně domácích a hráč s č. 69 z Jaroměře trefuje horní růžek.
35:20
Hráč z Jaroměře spálil velkou šanci na srovnání a trefuje mimo.
34:57
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #5 Matěj Máslo (3:2).
34:57
Horák zase nezklamal a přidává další gól
34:30
Místní tahač Turek opět prochází celé hřiště, bohužel z toho nic není.
33:35
Další zlomená keja..dneska se tady pěkně láme
33:00
Máslo zasáhl do přihrávky Jaroměře a jeho střela končí bohužel odražením od golmana
13:30
Vyloučen hráč #88 Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž z trestného střílení (2:2).
11:23
Šéňa předvádí neskutečné pohyby těla a přesouvá se do útočného pásma
10:11
09:36
Vyloučen hráč #10 Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:34
Míša dostal na žebírka
08:59
Vyloučen hráč #3 Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
08:10
Hostinné se po krásné střele Horáka z backhandu dostává do vedení
08:09
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #3 Jakub Valenta (2:1).
07:43
Novacki tady klasicky běhá jak mejnyjak
03:46
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #4 Jakub Novotný (1:1).
01:52
Vyloučen hráč #13 Matěj Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.