2:1
2:0
- : -

KM automatik FBK Jičín B - FBC Trutnov (DTJ) B 5:2
14. Martin Petrgál, 21. Miroslav Grund, 29. Michal Zikmund, 35. Michal Zikmund, 41. Tomáš Typlt - 5. Vojtěch Valášek, 16. Jan Fišera; rozhodčí: Lenka Jansová - Lucie Romančáková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 6 - Filip Kobylka 28; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:0;
Komentář domácích Petrgál Martin (Trenér):
V první třetině se nám vůbec nedařilo, ve druhé jsme udělali hvězdu zápasu z gólmana Trutnova. Efektivita v koncovce nás trápila, týmu však děkuji za zasloužené 3 body. A soupěři díky za fér utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 8:3
45:00
40:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #3 Tomáš Typlt, asistoval #68 Miroslav Grund (5:2).
34:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #77 Michal Zikmund, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 16:2
30:00
28:53
20:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #3 Tomáš Typlt (2:2).
15:37
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #7 Jan Fišera, asistoval #11 Vojtěch Valášek (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:3
15:00
13:28
Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín B neproměnil #7 Tomáš Ouhrabka.
13:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (1:1).
10:10
Vyloučen hráč #2 Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání.
04:58
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Vojtěch Valášek, asistoval #7 Jan Fišera (0:1).