1:0
1:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Sokol Jaroměř 2:0
27. Huslen Munkh-Erdene, 42. Maxim Kubelka; rozhodčí: Radek Hrdlička - Ondřej Jiránek; vyloučení: 4 + Adam Šubert 5:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 27 - Jakub Kučera 25; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Majvald Ondřej (Trenér):
Děkuji za zápas
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Rychlé vyrovnané utkání. Bohužel se nám nedařilo prosadit v koncovce. Mrzí mě nevyužité přesilovky.
45:00
Střely ve 3. části: 10:10
45:00
44:59
Viděli jsme vyrovnané utkání ve kterém zvítězil tým Letohradu, od pořadatelského stolku se s Vámi loučí komentátoři Antoním Hubálek a Filip Šalda. Přejeme klidné prožití vánočních svátku.
44:53
Jaroměř začína být agresivní.
44:05
V tento vánoční čas si hráč Letohradu hraje na Ježíška a posílá míček divákům na tribunu.
41:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #38 Tomáš Faltus (2:0).
41:33
Naděje Jaroměřského celku snižuje svým perfektním únikem Maxim Kubelka.
41:21
Jaroměř má skvělou možnost vyrovnat.
41:05
Vyloučen hráč #36 Štěpán Zamazal družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:29
Timeout TJ Sokol Jaroměř
40:29
Vyloučen hráč #40 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 5 minut za sekání.
40:26
Hráč Letohradu si hrál na kata a už nezahraje.
35:44
Starostlivé maminky v hledišti jsou slyšet na míle daleko, zatímco se hráč Jaroměrě svíjí v bolestech na hrací ploše.
28:32
Jediná zástupkyně něžného pohlaví a kapitánka Jaroměře, byla brutálně přehozena za mantinel.
28:28
Vyloučen hráč #36 Štěpán Zamazal družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #42 Huslen Munkh-Erdene, asistoval #23 Tomáš Dvořáček (1:0).
26:10
Po šťastné teči odskakuje Letohrad do jednobrankového vedení.
24:47
Na branku Jaroměrě se teď sype jedna střela za druhu, branková konstrukce drží Jaroměř ve hře.
21:03
Letohrad se teď tlačí do soupeřovy branky, ale góly nepadají.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:7
15:00
14:56
Vyloučen hráč #33 Albert Lepin družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
14:00
Jaroměř se zatím jeví jako silnější, ovšem na tabuli stále svítí skóre 0:0.
12:00
Sledujeme velmi vyrovnané utkání.
07:36
Hra se zatím přelévá na obě strany, ale střely končí spíše mimo bránu.
05:45
Vyloučen hráč #23 Tomáš Dvořáček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.