3:1
1:4
- : -

FbC Hradec Králové B - KM automatik FBK Jičín 4:6
19. Tomáš Karlík, 23. Tomáš Karlík, 30. Tomáš Karlík, 37. Adam Dyntera - 1. Šimon Bezpalec, 19. Ondřej Černý, 37. Vít Černý, 38. Tomáš Ouhrabka, 40. Vít Černý, 43. Petr Šotola; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lukáš Filípek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Holík 19 - Ondřej Svoboda 14; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:9
45:00
44:59
Děkuji soupeři za utkání.
44:59
Koment trenéra hostí: Kluci si výhru zasloužili. Ve druhé části jsme měli lehký herní výpadek. Děkuji soupeři za utkání.
44:30
Tomáš Marek obebrál 3 hráče v oslabení, ale vystřelit se mu nakonec nepodařilo.
43:31
Vyloučen hráč #12 Šimon Bezpalec družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost.
43:00
6. tyčka...a Hradec odoválá ze hry golmana.
42:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #78 Petr Šotola, asistoval #68 Miroslav Grund (4:6).
42:13
Skrytá střela proklouzla hradbou těl až za Holíkova záda.
41:30
Tyč s pořadovým číslem 5!!!
41:09
Vyloučen hráč #9 Marek Jedlan družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
40:30
Tyčka číslo 4 při avizované JC výhodě.
39:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #6 Petr Kryl (4:5).
39:26
Po dorážce skončil míček z hole jičínského hráče v brance. Jičín se ujímá vedení.
39:15
Marek Jedlan běžel sám na golmana, ale místo střely volil přihrávku, která neprošla.
37:23
Timeout FbC Hradec Králové B
37:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #18 Adam Sucharda (4:4).
36:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý bez asistence (4:3).
36:37
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #17 Adam Dyntera, asistoval #47 Miloslav Dymeš (4:2).
34:30
Je po přesilovce. Hraje se v plném počtu. Ale Holík měl tedy z pekla štěstí během celých dvou minut! Byly tam 3 tutovky a jedna tyčka!!!
32:08
Vyloučen hráč #59 Tomáš Myslivec družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
31:13
Dymeš jel sám na Svobodu, ale trefil ho pouze do masky.
30:55
Jíčinský Kryl netrefil odkrytou hradeckou branku!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:6
30:00
29:18
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #11 Aleksandr Petečela (3:2).
29:11
A máme tady hattrick Toma Karlíka! Opět do prázné branky po krásném vyšachování jíčínské obrany.
26:42
Vyloučen hráč #11 Aleksandr Petečela družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:42
Početní síly na hřišti se nám vyrovnájí.
26:26
Vyloučen hráč #6 Petr Kryl družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
22:12
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #22 Tomáš Marek (2:2).
22:12
Díky perfektní přihrávce T. Marka Tomáš Karlík dává druhou branku do prázdné "kasy" a máme vyrovnáno!
22:00
Tak to byla trma vrma před HK brankou...ale gól z toho nebyl.
18:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #26 Ondřej Černý, asistoval #6 Petr Kryl (1:2).
18:49
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík bez asistence (1:1).
18:49
Tomáš Karlík si před jíčinskou střídačkou vybojoval míček a pohotovým krosem do levé horní části braky snižuje náskok hostujícího týmu na jednu branku.
15:30
Hned z první střely FBK byla velká šance. Skončila na tyčce Holíkovi branky!
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:10
15:00
12:40
Šimon Bezpalec se aktivě snaží odčinit vlastní branku. V tomto střídání měl sám 2 střely a jednu připravil pro svého spuluhráče.
09:45
Dobrý zákrok Ondry Holíka proti otevřené střele ze středu hřiště, kterou nikdo z hradeckých nestačil zblokovat.
09:45
Petečelova střela z pravé strany těsně minula jičínskou branku.
04:30
Hradecký kapitán Ondra Šimerda se prohnal kolem našeho stolku a nebezpečně vystřelil na golmana hostí.
02:30
Dobrý návrat do obrany Toma Karlíka. Zhatill tím jasnou tutovku Jičína.
00:12
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Šimon Bezpalec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lukáš Filípek.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Ondřej Svoboda; hráči v poli: Tomáš Ouhrabka, Tomáš Typlt, Miroslav Grund, Daniel Valenta, Petr Šotola
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Ondřej Holík; hráči v poli: Tomáš Karlík, Aleksandr Petečela, Marek Jedlan, Tomáš Marek, Ondřej Šimerda