3:2
4:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - FTC Vysoké Mýto 9:6
8. Adam Sucharda, 15. Petr Kryl, 21. Petr Kryl, 29. Adam Sucharda, 30. Vít Černý, 36. Tomáš Typlt, 41. Petr Kryl, 43. Petr Kryl, 43. Petr Kryl - 12. Matěj Tošovský, 13. Vojtěch Novák, 14. Jakub Poláček, 17. Vojtěch Novák, 20. Jakub Poláček, 34. Vojtěch Novák; rozhodčí: Martin Korunka - Lukáš Filípek; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 34 - Jozef Kandráč 25; po třetinách: 2:3, 3:2, 4:1;
Komentář domácích Jeřábková Kateřina (Trenér):
Bojovné utkání na které jsme se těšili. Soupeři děkujeme.
Komentář hostů Novák Drahoslav (Trenér):
Děkujeme soupeři za vyrovnaný a bojovný zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 6:8
45:00
43:00
Jičín famózně otočil zápas.
42:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #12 Tomáš Typlt (9:6).
42:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #31 Vít Černý (8:6).
41:35
Štěstí se překlopilo na stranu domácích.
35:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Tomáš Typlt, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (6:6).
35:00
Vyloučený hráč Jičína opustil trestnou lavici, to znamená osobní trest a další dvě minuty pro tým.
34:53
Vyloučen hráč #21 Matěj Sedláček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
33:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #17 Jiří Novotný (5:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:18
30:00
29:53
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
29:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý bez asistence (5:5).
28:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda bez asistence (4:5).
23:08
Jičín dobře blokuje střely.
22:42
Vyloučen hráč #6 Petr Kryl družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
22:30
Brankář Jičína podržel svůj tým.
21:36
Gól Mýta neplatí kvůli postavení v brankovišti.
20:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #26 Ondřej Černý (3:5).
19:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček bez asistence (2:5).
18:30
Můžeme sledovat aktivní a agrasivní hru obou celků.
17:53
Vyloučen hráč #17 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
17:19
Vyloučen hráč #31 Vít Černý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
16:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #6 Radim Filip (2:4).
14:36
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #11 Marek Badzo (2:3).
13:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček, asistoval #23 Jan Ossendorf (1:3).
12:07
11:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #80 Matěj Tošovský, asistoval #11 Michael Drahoš (1:1).
11:48
Hráč 79 z V. Mýta se po kolizi složil na zem.
09:30
Jičín zatím dobře brání.
09:00
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
07:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda, asistoval #6 Petr Kryl (1:0).
07:15
Jičín nemá štěstí při zakončování.
05:30
Ani jednomu týmu se nedaří udržet v útočném pásmu.
03:40
Hra je vyrovnaná.
01:11
Oba týmy hrají aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Lukáš Filípek.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Jozef Kandráč; hráči v poli: Jan Ossendorf, Jiří Novotný, Jakub Poláček, Vojtěch Novák, Radim Filip
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Lukáš Svoboda; hráči v poli: Miroslav Grund, Daniel Valenta, Petr Šotola, Tomáš Ouhrabka, Tomáš Typlt