1:1
0:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Jaroměř 3:3
1. Matyáš Holub, 13. Aleš Rozlívka, 28. Aleš Rozlívka - 4. Jiří Lhotský, 13. Erik Mikas, 16. Matěj Schöniger; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Filip Neumann; vyloučení: 7:6; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jonáš Marek 15 - Jakub Kučera 14; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Stolín Petr (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Krásné rychlé a bojovné utkání ve férovém duchu. Díky soupeři za super utkání, v kterém bylo vše.
42:28
Vyloučen hráč #66 Filip Šalda družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
33:29
Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra na zemi.
31:51
Vyloučen hráč #2 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:4
30:00
29:43
Vyloučen hráč #31 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
29:10
Vyloučen hráč #81 Ondřej Zölfl družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou.
27:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka bez asistence (3:3).
27:59
Aleš rozlívka týmu OT trefuje branku a divácí šílí.
26:31
Vyloučen hráč #31 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
24:00
Brankář domácích předvádí neuvěřitelné zákroky.
23:07
Vyloučen hráč #75 Matěj Matoušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
21:28
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
15:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schöniger, asistoval #18 Patrik Adámek (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:6
15:00
13:51
Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
12:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #22 Matouš Neugebauer (2:2).
12:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Erik Mikas, asistoval #18 Patrik Adámek (1:2).
11:58
Tým OT dostává už 2. gól ve své přesilovce.
10:20
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
10:00
Tým OT přečkal oslabení 3 na 5.
07:57
Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
07:57
Vyloučen hráč #1 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
03:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (1:1).
02:40
Vyloučen hráč #72 Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:00
Jirka Vaňous z týmu OT neproměňuje samostatný únik.
00:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #72 Matyáš Holub, asistoval #85 Jiří Vaňous (1:0).