4:0
4:5
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - KM automatik FBK Jičín 9:5
3. Adam Vejrek, 16. Šimon Vacek, 20. Václav Januš, 26. Šimon Vacek, 29. Adam Vejrek, 31. Kamil Hebelka, 33. Václav Januš, 36. Ondřej Řehák, 42. Filip Kulda - 33. Adam Sucharda, 38. Tomáš Typlt, 40. Tomáš Typlt, 44. Vít Černý, 45. Petr Kryl; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Krejčí; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 11 - Lukáš Svoboda 12; po třetinách: 1:0, 4:0, 4:5;
45:00
44:59
Komentář hostí:
Děkuji soupeři za utkání.
44:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (9:5).
43:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #99 Adam Florian (9:4).
42:03
2 hrači jičina šly sami na kasu ale nedavaji gol
41:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Filip Kulda, asistoval #94 Šimon Vacek (9:3).
41:00
krasna akce vacka po ktere dava gol kulda
39:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Tomáš Typlt, asistoval #11 Marek Badzo (8:3).
39:13
jičin se dostava zpatky do hry
37:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Tomáš Typlt, asistoval #18 Adam Sucharda (8:2).
37:27
Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:13
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #72 Ondřej Řehák, asistoval #92 Daniel Hejna (8:1).
35:13
Rtyně skóruje a navyšuje vedení.
32:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda, asistoval #99 Adam Florian (7:1).
32:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Václav Januš, asistoval #94 Šimon Vacek (7:0).
30:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #94 Šimon Vacek (6:0).
28:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (5:0).
28:39
Naše předpověď se naplnila krásná střela na bližší tyčku končí golem
27:14
Vyloučen hráč #18 Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
27:14
Početní výhoda na straně Rtyně očekáváme úspěšnost této přesilovky pro Rtyni
25:13
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (4:0).
25:12
Šimon Vacek zvyšuje skore na 4:0
22:40
Rtyně ve 4 hraje lépe než-li v 5 a daří se jím úspěšně bránit svojí branku
20:55
Vyloučen hráč #24 Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
19:25
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Václav Januš, asistoval #92 Daniel Hejna (3:0).
19:24
Václav Januš si teď vychutnal svojí střelu tak moc že si golman Jičína i zanadával
15:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #24 Tomáš Nývlt (2:0).
05:00
2 obravské šance na obou stranách ale ani jeden gol.

02:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #25 Kamil Hebelka (1:0).
02:50
Vacek se snaží kombinovat se svým týmem ale Jičín přihrávky blokuje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Lukáš Svoboda; hráči v poli: Miroslav Grund, Adam Florian, Tomáš Typlt, Adam Sucharda, Vojtěch Sobotka
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Vojtěch Křeček, Šimon Vacek, Tomáš Nývlt, Adam Vejrek