1:1
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FbK Orlicko-Třebovsko B 3:3
5. Martin Šmíd, 8. David Petružálek, 21. Jakub Johanides - 9. Matyáš Šrajer, 14. Ladislav Miláček, 20. Jan Doležal; rozhodčí: Michaela Rajmová - Jana Sochová; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Formánek ? - Patrik Marek ?; po třetinách: 2:2, 1:1;
28:00
20:46
Branku družstva IBK Holice vstřelil #33 Jakub Johanides, asistoval #75 Lukáš Pamánek (3:3).
19:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #66 Jan Doležal, asistoval #87 Ondřej Plašil (2:3).
14:00
14:00
13:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #87 Ondřej Plašil (2:2).
08:25
Vyloučen hráč #55 Filip Kaplan družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za hrubost.
08:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #11 Matyáš Šrajer, asistoval #38 Ladislav Miláček (2:1).
07:45
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 David Petružálek, asistoval #72 Jakub Hruška (2:0).
07:36
Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:21
Branku družstva IBK Holice vstřelil #37 Martin Šmíd, asistoval #62 Matěj Koubek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Rajmová a Jana Sochová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Patrik Marek; hráči v poli: Filip Mareš, Petr Marhold, Jáchym Kubíček, Ondřej Plašil, Jan Auxt