2:2
0:3
- : -

Florbal Ústí B - Panthers Praha B U23 3:8
1. Jindřich Grosse, 23. Vladimír Štorek, 37. Jindřich Grosse - 5. Jakub Žiška, 7. Jan Martinek, 10. David Polcar, 25. Zdeněk Prokůpek, 39. Jan Martinek, 45. David Polcar, 56. Jakub Žiška, 57. David Polcar; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hrstka 29 - Julius Šabler 36; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:3;
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí):
Komentář vedoucího domácích:"Trága on dý lajnoleum pokračuje...asi jsme přetrénovaný, nejde to. Veděli jsme, že bežecký dostihy s těma Gepardi nevyhrajeme. Chtěli jsme hrát chytře, ale bylo to spíč na úrovni necek dnem nahoru. Navíc nám selhaly guny, na 3 goly vyhrát nejde. Děkujeme soupeři."
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér):

Komentář trenéra hostí M. Mattese: "Dnes kluci předvedli velmi disciplinovaný a soustředěný výkon, který nakonec znamená tři důležitéé body do tabulky. Po celý zápas se kluci snažili plnit pokyny, které jsme si na začátku zápasu řekli. Děkujeme soupeři za férový zápas a my se nyní odebereme k dlouhé cestě domů, protože je před hned zítra další utkání. Děkujeme i divákům, kteří přijeli kluky podpořit."
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
56:41
a prázdná brána se nevyplatila, Ústí dostalo osmý gól a šance na výhru je téměř minimální
56:40
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar bez asistence (3:8).
56:00
Ústí to zkouší v šesti
55:27
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #48 Tomáš Jančík (3:7).
53:59
začíná se to tu přiostřovat
50:35
Štorek posunul na Nikoliče který viděl malou mezírku v rohu Šablerovi brány, bohužel pro domácí Hašler vytáhnul zákrok z říše snů
48:52
Stummer vyslal na Šablera zase svůj oblíbený příklep, bohužel bez výsledku
44:38
Ústí dostalo další gól z poměrně nevinné situace a Panthers tak vedou už o 3 góly
44:37
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #7 David Navrátil (3:6).
40:25
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #20 Jakub Žiška (3:5).
37:40
Druhá přesilovka hostů je na světě
37:32
Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
36:20
Neskutečná střela od Jindřicha Grosseho a přesilovka tak nepřišla vniveč
36:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:4).
35:39
táák a máme tu první přesilovku domácích
35:38
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
34:44
Lakrosový pokus hráče hostů zpoza brány byl odpískán jako vysoká hůl a gól tak neplatí
33:25
Dobosz se Strnadem šli dva na jednoho a brankář hostů měl zase štěstí že to neskončilo brankou
32:19
Friedl naservíroval Grossemu přihrávku a brankář hostí ani neví jak tohle chytil
30:49
Kučaba šel zprava sám na Šablera ale trefil ho jenom do hrudi
29:55
Nepříjemná Matessova střela prověřila domácího brankáře Hrstku, který předvedl krásný zákrok
24:27
Branku jsem opět neviděl, ale bylo mi řečeno že ten gól za nic nestál
24:26
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #96 John Adam Hodek (2:4).
22:51
Nikolič vyslal přesný pass na druhou stranu hřiště, kde byl úplně volný Štorek s úplně prázdnou brankou.......samozřejmě se nemýlil
22:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (2:3).
21:30
Dobosz si ulovil míček ze vzduchu a vyslal na Šablera nebezpečnou střelu backhandem
18:30
Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:14
Stummerova oblíbená střela přiklepem končí jen těsně vedle branky Šablera
15:00
Žiška sám na Hrstku, který si pohlídal střelu do teploměru
12:25
Nikolič posunul nalevo na Štorka a ten pouzepo zemi do připraveného brankáře hostí
09:50
Branku jsem neviděl, protože architekti sportovní haly v Krupce udělali na obou stranách pořadatelského stolku dvě velké zdi
09:49
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #97 Martin Mattes (1:3).