1:3
1:1
- : -

Florbal Sokolov - 1.FBC DDM Děčín IV 4:7
3. Patrik Soukup, 7. Jan Šafránek, 29. Aleš Hoch, 52. Jan Fidler - 8. Marek Sochor, 14. Jan Fidler, 18. Michal Záruba, 26. Matouš Dašek, 34. Jan Fidler, 40. Jan Bräuer, 53. Jan Fidler; rozhodčí: Filip Oberta - Jaroslav Němeček; vyloučení: 5 + Štěpán Mosler 5:2; využití: 0:2; diváků: 3; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 15 - Adam Havriljak 17; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:1;
Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér):
Bez nasazení, nekoncentrovanosti, nedisciplinovanosti, s tímto se dá jen stěží vyhrát.
Komentář hostů:
Oklapali jsme se z nervózního začátku a postupně se dostali do klidu. Chladná hlava se dnes vyplatila a až na pár pasáží jsme měli zápas víceméně pod kontrolou. Závěr utkání nám pak ulehčily přesilovky. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na ježíška ;)
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
55:24
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
55:24
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 5 minut za hrubost.
54:23
Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
53:28
Vyloučen hráč #99 Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
52:50
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #92 Jan Bräuer (4:7).
51:36
Vlastní branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler (4:6).
50:16
Vyloučen hráč #7 Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
48:11
Vyloučen hráč #27 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
43:40
Vyloučen hráč #22 Radek Štulc družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
39:59
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #94 Jan Fidler (3:6).
33:29
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #31 Petr Vybíral (3:5).
33:05
Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
28:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #55 Marek Novák (3:4).
25:51
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #92 Jan Bräuer (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
17:45
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba bez asistence (2:3).
13:13
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #16 Matouš Dašek (2:2).
11:18
Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:30
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (2:1).
06:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek bez asistence (2:0).
02:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #27 Jan Hlavsa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Petr Vybíral, Matouš Dašek, Jan Fidler, Jan Bräuer, Marek Sochor
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Jiří Pokorný; hráči v poli: Jakub Stejskal, Jan Hlavsa, Jan Šafránek, Patrik Soukup, Štěpán Mosler