4:1
5:3
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FBŠ Všestary 13:6
2. Jiří Žák, 5. Martin Ryšánek, 8. Filip Barus, 17. Lukáš Paták, 21. Lukáš Paták, 24. Vincent Drápal, 25. Vincent Drápal, 40. Filip Barus, 47. Daniel Havel, 48. Vincent Drápal, 50. Matyáš Weinstein, 53. Martin Ryšánek, 55. Martin Ryšánek - 1. David Píše, 19. Štěpán Novák, 30. Pavel Hellmann, 49. Miloš Macháček, 54. Štěpán Novák, 60. Pavel Hellmann; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 6:3; využití: 2:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Michal Prokeš 23 - Eliška Kučová 25; po třetinách: 4:2, 4:1, 5:3;
Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér):
Zápas pod herní kontrolou, akorát několik našich individuálních nedorazů umožnilo soupeři skórovat, ale celkově jsme s herním projevem spokojeni. Ve třetí třetině jsme mohli zachovat větší nadhled a chladnou hlavu. Zbytečně dnes dlouhé, hra přes 2 hodiny. Děkujeme soupeři i rozhodčím.
Komentář hostů Vaňkát Oldřich (Trenér):
Poslední zápas před koncem roku se nám změnil v hutnou bramboračku, která by vydala za hlavní jídlo. Slabších pasáží jsme dnes měli v utkání více a soupeř po právu bere 3 body. Teď zvládnout cestu zpátky a těšíme se v roce 2022. Přeji hezký zbytek večera a děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely celkem 38:29
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:43
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #67 Jakub Moravec (13:6).
58:16
Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #65 Martin Ryšánek, asistoval #77 Martin Janiczek (13:5).
53:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #66 Ondřej Bureš (12:5).
53:21
Atmosféra v hale mě natolik ubíjí, že nejsem schopen ze sebe vyplodit nějaký rozumný komentář.
52:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #65 Martin Ryšánek, asistoval #45 Tomáš Havlíček (12:4).
50:37
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
49:58
Vyloučen hráč #26 Lukáš Paták družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zdržování hry.
49:52
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #22 Tomáš Rak (11:4).
48:47
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #30 David Píše (10:4).
48:09
Vyloučen hráč #45 Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
47:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #20 Daniel Havel (10:3).
47:50
Drápal se s níčím nemazal a navyšuje vedení!
47:42
Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
46:47
Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
46:47
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
46:47
Potyčka na hřišti končí vyloučením na obou stranách.
46:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #22 Tomáš Rak (9:3).
46:33
Dočkali jsme se gólové senzace Havla, který jeho gólem hezky poctil památku prezidenta Václava Havla.
44:24
Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
44:24
Šamánek bránil až moc, že se musí jít schladit na trestnou.
39:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #61 Vincent Drápal (8:3).
34:28
Ondruš se dočkal a užívá si svůj icetime!
31:29
Sláma ukázal své laserové oči a našel skulinu mezi obranou hostů, bohužel zvoní tyč!
29:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #61 František Lahučký (7:3).
27:29
Žák precizně vymotal obranu hostů, ale bohužel přestřelil a volného Šamánka si nevšiml, ten jen protáčí očima!
26:12
Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
24:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal z trestného střílení (7:2).
24:25
Šamánek zaháknutý za soupeře, z toho vzniklo trestné střílení pro Drápala a ten je neomylný!
23:25
23:25
Havel chtěl uctít památku prezidenta Václava Havla gólem, ale přidává jenom asistenci, snad se dočkáme této gólové senzace.
22:11
Janiczek se zkoušel vytočit od matinelu, bohužel byl faulován, budou hrát domácí!
20:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #83 Adam Obertan (5:2).
20:28
Obertan našel Patáka a ten přidává další kus!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
18:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #17 Jan Freiberg (4:2).
16:27
16:27
Poslední vteřinu přesilové hry využívá Paták a přidává další kus!
14:28
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
14:28
Hráč hostů to přehnal se slovníkem a jde se schladit na trestnou!
13:10
Společensky unavený divák nezvládl sestup z tribuny a zhodil celou delší stranu, hra je přerušena!
12:11
Růžička precizně podržel míček a jeho tým mohl dostřídat.
09:08
Trenér domácích komentuje hru svého týmu slovy: "Ano, ano, ano, to je ono".
07:34
07:34
Barus se krásně obkroužil kolem brány a gólmanka nestihla zareagovat a domácí jdou do většího vedení!
07:04
Hra je zatím v pomalém tempu oby týmy moc neběhají, ale domácí zatím lepší!
04:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #65 Martin Ryšánek bez asistence (2:1).
04:22
Ryšánek předvedl svou věhlasnou otočku a posílá svůj tým do vedení!
03:08
Hala je dnes narvaná k prasknutí, hostujcí celek dovezl celý Všestary a ty fandí nevšedním způsobem!
01:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #19 Robin Růžička (1:1).
01:54
Růžička skvěle našel Žáka a ten srovnává!
00:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #30 David Píše, asistoval #61 František Lahučký (0:1).
00:51
Píše otevírá skóre dnešního zápasu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Eliška Kučová; hráči v poli: Jan Freiberg, Ondřej Bureš, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Robin Růžička, Jiří Žák, Jan David Šamánek, Lukáš Paták, Adam Obertan