0:4
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - Prague Tigers 1:9
27. Daniel Šírek - 11. Jan Wojnar, 12. Jan Wojnar, 22. Tomáš Navrátil, 28. Tomáš Navrátil, 31. Zbyšek Piták, 45. Šimon Masár, 52. Daniel Mujdžič, 55. Martin Boušek, 56. Marek Mochan; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martin Forman 19 - Pavel Dundr 14; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:4;
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Trenér):
Za dnešní zápas patří klukům opět hluboká poklona za předvedený výkon. Soupeři patří poklona za florbalovou kvalitu. Týmu s ambicemi na Národní ligu jsme dokázali být důstojným soupeřem. Bohužel kvůli opatřením, zraněním a nemocem vypadlo dlouhodobě 8 lidí ze základu a my se s tím musíme horko těžko vypořádat. Na druhou stranu je to příležitost pro naše mladé, kteří zatím předvádí super výkony. Celkově mě kluci dělají radost svým pokrokem a pracovitostí. Škoda těch nešťastných okolností. Zdravíme marodku, Šomina a Terku! Soupeři přejeme hodně úspěchů ve zbytku sezóny.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Od počátku utkání mírná nervozita, kdy do nás domácí slušně šlapali, ale postupem času se projevila pohoda na našich puškách. Odjíždíme domů spokojeni, hráli jsme celých 60 minut a drželi jsme se plánu a to je pro nás důležitější než samotný výsledek. Domácí oproti prvnímu zápasu makali a myslím, že ještě dokáží potrápit nejednoho soupeře a přeji jim hodně štěstí do dalších utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:08
Vyloučen hráč #28 Jakub Roztočil družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hrubost.
59:08
Tak a je po přesilovce. Roztočil si půjde odpočinout.
58:39
Vyloučen hráč #48 Martin Boušek družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
58:39
V závěru utkání si ještě zahrajeme jednu přesilovou hru.
56:52
Tyčka teď zazvonila za Formikem.
56:28
Vyhlídko přečetl rozehrávku a střela křížem letí těsně kolem tyčky.
55:38
Fišer teď zachytil rozehrávku, ale jeho střela letěla těsně kolem branky.
55:14
Timeout SCC SEMILY
55:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #11 Radim Tůma (1:9).
54:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #82 Thomas Heřmanský (1:8).
51:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 Daniel Mujdžič, asistoval #71 Šimon Masár (1:7).
51:55
Opakovaná střela hostujícího hráče končí v síti.
50:35
V samém závěru přesilovky nebezpečně pálí Roztočil, ale hostující brankář maskou vyřáží.
48:39
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
48:39
Je před námi naše druhá přesilová hra v zápase. Snad budeme stejně úspěšní jako v té první.
45:29
Teď krásně míček podržel Havrda, bohužel vysunutí Navrátila už skončilo ztrátou.
44:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Šimon Masár z trestného střílení (1:6).
43:53
Vyloučen hráč #8 Matěj Zeman družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
43:53
Budeme hrát podruhé oslabení. Následné sekání do Formika zůstala bez potrestání.
42:28
Začátek třetí třetiny ve znamení blokovaných pokusů hostujících hráčů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
39:50
Na závěr třetiny předvedl své kličkařské umění Havrda, bohužel se nechal vytlačit ze střeleckého úhlu.
38:45
Naši borci předvádějí statečný výkon na hranici možností. Hosté jsou sice více na míčku a nebezpečnější, ale výsledkově jsme pořád na dostřel.
37:04
Šírek teď hezky unikl po levém mantinelu a svoji střelu namířil do boku branky.
35:24
Teď byli hosté nejblíže gólu, když střela mířila do odkryté branky, naštěstí skončila pouze na boční síťce.
33:28
Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
33:28
A hrajeme oslabení.
32:44
Hezký moment z naší strany. Roztočil zahrál na housličky protihráče.
30:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #82 Thomas Heřmanský (1:5).
30:27
Hosté přidávájí další branku. Nahozený míček z poloviny hřiště pěkně tečuje hostující útočník.
29:13
Sympatický průnik Havrdy končí neúspěchem.
28:33
Nesmělý pokus Roztočila vyráží brankář.
27:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:4).
27:15
Odpověď hostů byla velmi rychlá a čtvrtá branka je na světě.
26:57
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #6 Daniel Šírek, asistoval #88 Jiří Havrda (1:3).
26:57
A je to tam. Střela Havrdy prošla mezi nohama brankáře a do sítě ji dorazil Šírek.
25:20
Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
25:20
Tak tohle nebylo vůbec hezký. Zeman krásně zachytil přihrávku a při pokusu jít do brejku byl knoukautován hostujícím hráčem.
21:40
21:40
Jedna přihrávka zleva doprava, druhá přihrávka zprava doleva a střela do prázdné branky. Prohráváme 0:3.
21:00
Řetízák zase roztočil svoje ramena a všichni jsme na něj nastoupili.
20:01
Tak chlapi i díky zásahu časomíry nastoupili do druhé části včas.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:6
20:00
19:56
Poslední střela první třetiny vyletěla z hokejky našeho Tomáše Navrátila.
16:20
Teď hosté roztočili kolotoč a míček lítá z jedné strany na druhou a naši borci též, akorát bez míčku.
15:31
Břevno teď rozezvučela střela hostujícího hráče.
14:38
Ztráta při přechodu do útoku a rychlý kontr hostí končí střelou, kterou Forman maskou vyráží.
13:52
Teď si Vyhlídko s Havrdou dávali přednost v tom kdo vystřelí, až jsme o míček přišli.
11:42
Velká šance domácích. Míček po střele Vyhlídka doklouzával do branky, ale Šírek ho nedokázal posunout až za brankovou čáru.
11:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #82 Thomas Heřmanský (0:2).
11:06
Bohužel v rychlém sledu přichází druhá branka hostí, kdy se na hraně malého brankoviště prosazuje hostující útočník.
10:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #27 Tomáš Navrátil (0:1).
10:33
Rychlá rozehrávka z rohu přináší první gól v naší síti.
08:56
Škoda, Havrdova střela jenom do zad hostujícího hráče.
07:31
Teď to za zády Formana zacinkalo.
07:09
Tentokrát pálí nebezpečně Fišer.
05:48
Zatím je soupeř více na míčku, ale naši pozorně a obětavě brání, takže gólových šancí zatím k vidění moc nebylo.
03:53
Forman maskou vyráží další nebezpečný pokus soupeře.
00:37
První gólovou šanci mají na svědomí hosté, když zpoza brány na hokejku soupeře nahrál Sábl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Šimon Fišer, Miloslav Stránský, Radim Tůma, Martin Boušek, Marek Mochan
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Matěj Zeman, Tomáš Sábl, Jakub Vocelka, Jiří Havrda, Lukáš Vyhlídko
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u dalšího zápasu Divize B. Favorit dnešního utkání je jasný, výsledek prvního zápasu dává tušit, jak by to mohlo dneska vypadat. Ale pevně věříme, že naši chlapi pořádně zabojují a nedají svoji kůži lacino.