1:2
1:1
- : -

Fbc Topgal Šternberk - Torpedo Havířov 2:3
16. Martin Mikolajek, 42. Petr Marghold - 17. Petr Skála, 27. Matěj Pezda, 32. Samuel Řezáč; rozhodčí: Radek Vybíhal - Viktor Kubala; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:1;
Komentář domácích Papica Lubomír (Vedoucí):
Výborně fyzicky připravený soupeř, silný ve hře na jednoho. Kvalitní zápas z obou stran.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Klíčový zápas v boji o A-koš s houževnatým spoupeřem, který má dobré individuality. Škoda nevyužitých šancí. Děkuji soupeři za fér utkání.
45:00
44:36
Timeout Fbc Topgal Šternberk
43:44
Vyloučen hráč #13 David Křižák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
42:47
Timeout Torpedo Havířov
42:47
Vyloučen hráč #9 Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost.
41:07
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #9 Roman Odstrčil (2:3).
38:45
31:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #44 Ondřej Urbančík (1:3).
30:00
30:00
26:23
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (1:2).
23:03
Trestné střílení družstva Fbc Topgal Šternberk neproměnil #21 Petr Marghold.
19:14
Vyloučen hráč #18 Matyáš Zbránek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za špatné střídání.
16:45
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #50 Petr Skála, asistoval #11 Samuel Řezáč (1:1).
15:25
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek, asistoval #9 Roman Odstrčil (1:0).
15:00
15:00
10:36
Vyloučen hráč #9 Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tomáš Poruba, Ondřej Waliczek, Samuel Řezáč, Jan Warcholek, Tomasz Grycz