1:3
2:4
- : -

Florbal Chomutov - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:7
10. Jan Ibl, 12. Martin Šulaj, 14. Matěj Dolejší, 15. Jan Ibl, 18. Jan Ibl, 33. Jan Ibl, 36. Matěj Berthold - 17. Josef Leština, 20. Jáchym Chalupný, 25. Filip Zemčík, 38. Erik Kocur, 40. Erik Kocur, 44. Jakub Larson, 45. Erik Kocur; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Leština 13 - Lukáš Mašek 33; po třetinách: 4:0, 1:3, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 13:8
45:00
44:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #3 Erik Kocur, asistoval #91 Jáchym Chalupný (7:7).
43:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Larson, asistoval #70 Josef Leština (7:6).
42:57
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
42:57
Vyloučen hráč #14 Matěj Berthold družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:47
37:46
35:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Matěj Berthold, asistoval #34 Jan Ibl (7:3).
33:13
Vyloučen hráč #70 Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #91 Matěj Dolejší (6:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:8
30:00
24:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #58 Filip Zemčík, asistoval #25 Jakub Larson (5:3).
19:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #13 Štěpán Vrzák (5:2).
17:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #32 Tomáš Podubecký (5:1).
16:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #70 Josef Leština, asistoval #99 Dominik Kokš (4:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 18:4
15:00
14:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #28 Martin Šulaj (4:0).
14:38
Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #99 Jan Holovej (3:0).
11:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Martin Šulaj, asistoval #34 Jan Ibl (2:0).
09:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #99 Jan Holovej (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Tomáš Podubecký, Matěj Dolejší, Martin Šulaj, Jan Ibl, Jan Holovej