2:5
1:0
- : -

TEXAS LONGHORNS - Florbal Chomutov 4:6
16. Michaela Lupačová, 29. Petra Budská, 31. Jana Pavlicová, 45. Dominika Kračunová - 16. Jitka Tóthová, 22. Eliška Šidlochová, 22. Markéta Bártová, 25. Eliška Šidlochová, 27. Barbora Suková, 29. Jitka Tóthová; rozhodčí: Václav Flek - Jakub Tázler; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 12 - Lucie Brandejská 22; po třetinách: 1:1, 2:5, 1:0;
Komentář domácích Bendík Ondřej (Vedoucí):
Bohužel prospaný začátek druhé třetiny nás dneska stál body ve vyrovnaném zápase. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
Strašně těžké utkání v improvizované sestavě, kdy jsme část zápasu ovladli a to bylo klíčové.Třetí třetina patřila velice dobře fyzicky připravenému soupeři. Díky za kvalitní utkání.
60:00
Sřely na branku celkem: Texas 26 - Chomutov 18
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:00
Časomíra nám ukrajuje poslední minutu dnešní velké florbalové bitvy.
58:03
Zdá se že to zkusí vabank, tedy hrou v šesti. Neumanová už je na střídačce.
57:30
150 sekund do konce, udělá Texas ještě s tím výsledkem něco?
56:13
Vesecká si dala tři bazény tam a zpět, dvakrát přitom získala balonek a přehrála čytři soupeřky, kýžený výsledek v podobě kontaktní trefy to ale nepřineslo.
54:02
Lupačové sice balon při střele sjel, bylo to ale provedeno tak šikovně, že stejně bránu ohrozila - jen tedy vysokým kopcem, na nějž si omaskovaná žena v hostující kleci pokojně počkala.
50:53
Až teď se Chomutov dostal do jakéhosi tlaku, je to ale stále bez střely, respektive Neumanová na všechno vidí.
48:28
Hraje se hodně ve středním pásmu a obě obrany fungují spolehlivě jako řopíky v pohraničí, pro oko diváka to ale příliš pohledné není.
46:03
Musíme pochválit i časoměřiče Filipa, jenž zatím opravdu prochází utkáním zcela hladce a bez excesů, takže zajišťuje jeho klidné odehrání bez nervů.
44:19
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #47 Dominika Kračunová, asistoval #44 Michaela Lupačová (4:6).
44:19
Domácím se ale nedá upřít snada - ve chvíli, kdy Tomáš Necid konečně prolomil střeleckou smůlu Bohemians aproti Pardubicím snížil na 1:2, snižuje i domácí kapitánka a Bendíkovi andílci už jsou na dostřel!
40:24
Texas udělal první velký krok k obratu - dorazil totiž do třetiny v plném počtu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
36:41
Poslední chvíle moc jako souboj o body nevypadají, padl zde dokonce názor, že se nacházíme na první hodině veřejného bruslení.
33:21
Texasky sice mají balon, do ohrožení branky se ale nedostávají. Téměř to až připomíná profesorský styl, s nímž přesilové výhody odehrál národní hokejový mančaft proti Finsku na čtvrtečním zahájení Channel One Cupu.
31:54
Vyloučen hráč #97 Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
31:04
A je znovu sníženo! Míček se sice v brankovišti potácel jako hradní mluvčí před taxíkem, včas se k němu ale dostala Pavlicová a zamířila přesně pod horní štangli!
30:58
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #98 Andrea Plavcová (3:6).
28:48
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #79 Zuzana Purkrábková (2:6).
28:48
Jenže v životní formě hrající Budská záhy využívá standardku a kromě snížení také dokazuje, že formu správně naladila na pondělní vánoční turnaj, kam se svým dobře nalosovaným týmem nastoupí v pozici jasného favorita.
28:24
Timeout TEXAS LONGHORNS
28:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #17 Petra Malecká (1:6).
27:55
Snížení na 2:5 a radost rovnače Petra z tohoto průběžného výsledku mohla pěkným brejkem zařídit Plavcová, brankářku ale přehodila až příliš, hosté navíc přidávají další trefu a kouč Bendík musí tahat za záchrannou brzdu v podobě timeoutu.
26:44
Zdá se, že záchodová pohroma v podání Lupačové hru Texasu ovlivnila více, než si kdo přál. Chomutov má teď více ze hry a to, co v první třetině neposlal ani směrem na bránu, nyní začíná proměňovat.
26:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Barbora Suková, asistoval #17 Petra Malecká (1:5).
25:55
Rozehnalová vymyslela parádní pas na Lupačovou, jímž vymazala přibližně dvě hráčky soupeře, Lupačová ale v dobré pozici trefuje jen skybox chýňské arény.
24:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #16 Jitka Tóthová (1:4).
24:32
Přes prince Bendíka toho moc nevidíme, ale podle ostatních přítomných na hale právě Neumanová vytáhla fantastický zákrok proti ráně do prázdné klece.
23:12
Vyloučen hráč #98 Andrea Plavcová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
21:21
Dnes se tu tedy rozhodně nenudíme - Špičáková po náročné přestávkové poradě zapomněla v šatně hokejku a k pobavení všech přítomných si pro ní už v průběhu hry odběhla, zároveň ale při návratu nechtíc zamknula na toaletách svou kolegyni Lupačovou, jíž musel ze zajetí vymanit až princ Bendík. V době jeho nepřítomnosti ale Texas dvakrát inkasuje a Chomutov se rychle dostává do vedení.
21:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #69 Markéta Bártová, asistoval #9 Barbora Suková (1:3).
21:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #93 Veronika Bímová (1:2).
18:37
Další průnik týmu ze severních partií naší krásné země zastaven sebeobětováním Budské, jež nastavila do cesty svou hokejku i tělo a nechala se soupeřkou takzvaně "na Olgu" přejet.
15:44
Po dlouhém čekání na gól jsme se dočkali hned dvou, chomutovská radost po využité standardce však vydržela jen 11 vteřin, než hostujícím hráčkám pláchla slovenská strela Lupačová a ranou nad nohu srovnala.
15:21
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (1:1).
15:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #6 Eliška Šidlochová (0:1).
14:48
Hra teď probíhá podle hesla dřevorubecké unie, "každý chvilku tahá pilku". Chvíli je u balonu Texas, chvíli Chomutov, ten ale stále čeká na první přímé ohrožení branky.
12:44
O to nebezpečnější jsou ale lehké náhozy, které ještě ideálně před brankářem někdo tečuje. Brandejská teď třeba vůbec netušila, kde jí hlava a míček stojí, nahození Purkrábkové nakonec našla v klíně.
11:42
Že bychom sledovali nějaké ofenzivní závody se věru říci nedá. Hosté dokonce ještě Neumanovou neohrozili ani jednou.
08:51
Domácí lodivod Bendík poslal Pavlicovou na rozehrávku se slovy "nějakou parádu tam udělej". Zda byl s výsledkem, kdy domácí třiatřicítka napálila první hráčku v cestě a vytvořila tak soupeři brejk spokojen, nevíme.
05:12
Jen z pohodlí domova sleduje dnešní zápas tradiční časoměřič Tonda, jenž je známý svými žertovnými kousky, jako například ukončení třetiny s pětiminutovým předstihem. Uvidíme, zda se jeho náhradník Filip ujme jeho role, či bude průběh utkání bezproblémový.
04:13
Podobným způsobem se prosekala do zakončení i na druhé straně Špičáková, cestu kulatého nesmyslu do klece tentokrát zastavila natažená hokejka.
03:34
O něco více ze rhy má zatím hostující Chomutov, jenž si i vypracoval nepříliš pohlednou, ale o to nebezpečnější akci, zakončenou ránou nad odkrytou klec.
00:24
Hladkým průběhem zápasu vás dnes provede klasická sestava, tedy zapisovatel František, časoměřič Filip a rovnač Šimon. Bystré oko divákovo si může všimnout účasti i dalšího rovnače Petra, jehož přítomnost indikuje vozidlo tradičně zaparkované na nedalekém dětském hřišti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Barbora Suková, Jitka Tóthová, Veronika Bímová, Petra Malecká
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Dominika Kračunová, Andrea Plavcová, Jana Pavlicová, Michaela Lupačová
00:00
Krásné prosluněné odpoledne z Rudné, kam se po nějaké době krom babího léta vrátila také druhá nejvyšší, tedy 1. liga žen. Dnešní souboj o body bude proveden mezi domácím výběrem Texasu a hoszujícím Chomutovem, nezbývá mi tedy než vám popřáti příjemnou zábavu a hodně nervů při sledování bitvy, která by podle bookmakerů měla být jednou z těch vyrovnanějších.