0:4
0:3
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Prague Tigers Nehvizdy 1:10
3. Nella Stašková - 3. Eliška Dvořáková, 13. Petra Šebestová, 18. Nikola Hamerníková, 30. Nikola Bursová, 31. Dominika Steinbachová, 39. Petra Šusterová, 40. Kateřina Veselá, 41. Jana Prokšanová, 45. Petra Šebestová, 46. Petra Šusterová; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Holeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Veronika Podlahová ? - Martina Pilšáková ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:3;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Asistent trenéra):
Zkrátka a jednoduše soupeř byl dnes lepší ve všech herních situacích. Děkujeme za zápas a přejeme příjemný pobyt v Jižních Čechách.
Komentář hostů Gattnar Vít (Vedoucí):
Dnes jsme se nejvíce báli emocí. Nakonec vše proběhlo bez větších problému a máme 3 bodíky. Na hře musíme pracovat. Tento víkend je pro nás nesmírně důležitý vzhledem k cílům, které máme. Jdeme stmelovat.
60:00
55:57
Vyloučen hráč #46 Petra Šebestová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
45:00
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
45:00
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #8 Martina Lamblová (1:10).
44:37
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #27 Nikola Bursová (1:9).
40:52
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #27 Nikola Bursová (1:8).
40:00
40:00
39:29
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #2 Kateřina Veselá, asistoval #33 Dominika Steinbachová (1:7).
39:00
Projektil z dálky od Terky Bočkové mimo
38:46
38:00
V ostrém souboji Adél, ovšem píšťalka zůstala němá.
37:00
V úniku Kája Hašlová. Ovšem golmanka hostí postavila zeď.
30:39
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #46 Petra Šebestová (1:5).
29:09
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #46 Petra Šebestová (1:4).
26:01
Krásný zákrok Verči Podlahové!
25:00
Tigers v šanci vysoko nad. Ovšem varování proi obranu domácích
23:00
Uvidíme, co nám přinese druhá třetina. Zatím je hra velmi vyrovnaná a ani jeden z týmu nyní nemá vyložené šance.
20:18
18. vteřina a krásná šance pro Káju Hašlovou. Ovšem nad bránu
20:00
20:00
17:00
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (1:3).
16:45
Tečovaná střela, hosté se sportovně přiznali. Díky za fair play!
15:46
Na Dračicích vidíme snahu opět srovnat utkání. Střela Ádi ovšem jen do bloku a poté od Johy taktéž zblokováno.
13:21
Bohužel pomalé střídání, hráčka Tigers vběhla do otevřené obrany a rázem prohráváme 1:2.
12:34
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (1:2).
11:23
Drobné zranění Ádi Vrbkové zaléčeno
11:21
Oslabení zvládly Dračice na výbornou! Velká pochvala!
09:15
Krásný zákrok domácí golmanky!
08:23
Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
06:18
Jsem rád, že na hřišti vidím Johy Vejvodovou, která ve včerejším utkání inkasovala úder do obličeje. Kdo ovšem do dnešního utkání nezasáhne, tak je Bety Hromadová. Včerejší nešťastný pád zavinil to, že si Betka na pár týdnů od florbalu odpočine. Přejeme brzké uzdravení!
05:52
Hra plná soubojů se přeleévá z jedné strany na druhou!
04:13
Krásná šance, chybělo málo!
02:29
Takto se odpovídá! Nelča zpracovala přihrávku od Adél, zvedla oči a krásnou střelou, kterou otřela o břevno, srovnává stav utkání! Pojďme!
02:28
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #88 Adéla Vrbková (1:1).
02:02
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (0:1).
00:11
A máme zahájeno dnešní utkání. Dokáží dnes dračice urvat body?
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Nikola Hamerníková, Jana Prokšanová, Eliška Dvořáková, Nikola Bursová, Kristýna Viktorová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Nella Stašková, Tereza Bočková, Šárka Houzarová