1:2
2:3
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
31. Lidija Luklynska, 55. Pavlína Soukupová, 56. Lidija Luklynska - 13. Nela Kubalčíková, 33. Blanka Gajdošová, 40. Tereza Matýsková, 46. Natálie Jedličková, 55. Nela Martiníková, 55. Karolína Sovadinová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 21 - Simona Pytlíková 23; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Asistent trenéra):
Dnes pěkný, bojovný zápas z obou stran. Zápas nám opět ukázal na čem ještě musíme pracovat. Holky musím pochválit, že posledních 5 minut, kde to už vypadalo rozhodnutě, zabojovaly a ještě jsme zvládli zápas trochu zdramatizovat. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů:
Ubojovaný a nepřesný zápas se třemi body. Bohužel jsme některé situace řešili špatně a dávali soupeři prostor k brejkům a šancím. Nicméně musím holky za konec pochválit, kdy výsledek si relativně zkušeně pohlídali. Máme stále na čem pracovat a zápas nám leccos ukázal. Děkuji soupeři za zápas.
57:32
Konec třetí třetiny má tedy náboj, hráčky jezdí jako by neměly za sebou již skoro 60 minut hry
55:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #65 Bára Šimůnková (3:6).
54:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #39 Lucie Klepalová (2:6).
54:30
Timeout FbŠ Bohemians
54:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #14 Karolína Šimková (1:6).
54:30
Po pátém gólu to zkouší FbŠ Bohemians v 6 bez brankářky, to ovšem hráčky Vítkovic hned trestají
54:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (1:5).
53:55
Nahrávka Anežky Smočkové byla moc okatá, Blanka Gajdošová vytušila směr a zachytila ji na svojí čepeli
52:20
Rozběhnutá Anna Dobešová je rozběhnutá až příliš a tak snadno ztrácí míček za přispění Terezy Spoustové
51:11
Lucie Klepalová hodně znepříjemňuje hráčkám z Vítkovic úspěšnou rozehrávku
50:32
Spoustová Tereza to zkouší z dálky na Pytlíkovou Simonu, ani tentokrát rána není přesná
50:01
100 % gólová šance Nely Martiníkové, spaluje ji však úplně sama střelou vysoko nad
49:11
Bára Šimůnková 2x za sebou zabraňuje střele z čepelí vítkovických hráček
47:56
Krásná kombinace Seifertová, Seidlerová,Soukupová - to přesné zakončení chybí
46:33
Bára Šimůnková vyzrála nad Blankou Gajdošovou u mantinelu a získává míček pro Bohemians
46:02
Nemuselo to trvat dlouho a mohlo to být o branku víc, Nikola Liberdová se zčistajasna objevila sama před brankou Štěpánky Růžičkové
45:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #20 Nela Sikorová (1:4).
45:05
Lucie Seifertová drží míček za svojí branou a čeká až její tým celý vystřídá
44:34
Kateřina Ciblová bohužel poslala přihrávku na Lucii Klepalovou příliš dlouhou a míčku se zmocňují vítkovické hráčky
39:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková bez asistence (1:3).
39:04
Nepřesná nahrávka Mandíkové na střed, kterou zachytila Tereza Matýsková
37:44
Nela Kočvarová a Nikola Liberdová v boji o míček se snaží tak vehementně, že rozhodčí tento souboj raději ukončují hvizdem
36:56
Kateřina Ciblová zachytává vítkovickou přihrávku a zakládá další útok
35:21
Lucie Seidlerová zastavuje Blanku Gajdošovou a přihrává Pavlíně Soukupové
32:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #25 Laura Prusková (1:2).
32:32
Pouhých 14 vteřin stačilo, aby Blanka Gajdošová neomylně zavěsila
32:08
Vyloučen hráč #93 Pavlína Soukupová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
32:08
Hráčky Bohemians hrály v 6 a rozhodčí dávají prostor zvýšit skóre hráčkám Vítkovic v podobě jejich přesilovky
30:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #77 Veronika Mandíková (1:1).
30:29
Střela Mandíkové byla brankářkou odražena, doraz Lídy Luklynské však už ne a stav je vyrovnán
28:11
Kubalčíková Nela dost často používá při hře ruce, bohužel moc ne ke hře podle pravidel
26:55
Pětice Faltová, Hernandezová, Luklynská, Mandíková, Vodičková se snaží rozebrat pětku Vítkovic, Vodičková se dostává před branku - Simona Pytlíková vyráží hlavou mimo
25:13
Krásný únik Markéty Seidlerové, ale opět bez úspěšného zakončení
24:21
Rychlá rozehrávka v podání Sovadinové a Podsedníkové, ale brankářka Bohemky likviduje
23:21
Půlka přesilovky Bohemky je za námi, střel pomálu z čepelí zelenobílých
22:21
Vyloučen hráč #25 Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
22:21
V rohu hřiště je slyšet cinkot hokejek, po té hvizd rozhodčích a na trestnou půjde nyní hráčka Vítkovic
21:55
Lucie Vodičková zabraňuje střele Anny Dobešové
20:43
Aneta Faltová má 1.střelu 2. třetiny, ale brankářky "skalp" si na střídačku neponese
18:56
Prusková Laura má zatím jako jediná nebezpečnou střelu na branku, kterou Štěpánka Růžičková helmou vyráží
17:50
Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
17:50
První přesilovou hru si zahraje tým z Vítkovic a na trestné lavici si odpočine Aneta Faltová za sekání
16:33
Adéla Částečková jen těsně minula branku
15:01
Aneta Faltová zkouší pozornost brankářky Vítkovic z dálky - je ve střehu
12:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #55 Nela Martiníková (0:1).
12:54
První gólík na světelné tabuli bude svítit pro tým SC TEMPISH Vítkovice
12:10
Matýsková Tereza zachraňuje brankářku Vítkovic od další střely a míček doslova vydloubla z čepele Mandíkové za mantinel
11:55
Ze souboje mezi Bárou Šimůnkovou a Vendulou Podsedníkovou vychází jako vítěz Bára a zakládá útok
11:02
Dobešová Anna posouvá dopředu míček ke Karolíně Sovadinové, ale obrana Bohemians zatím nepolevuje