2:0
2:0
- : -

Panthers Praha - K1 Florbal Židenice 6:1
6. Agáta Saffertová, 6. Karina Grenová, 26. Anna Bartušková, 29. Nicola Braunová, 49. Karina Grenová, 60. Anna Bartušková - 5. Anna Klvačová; rozhodčí: Jan Šubrt - Petr Michálek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 19 - Alena Večeřová 15; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:0;
Komentář domácích Skazko Pavel (Asistent trenéra):
Dneska jsme rádi za tři body, ale výkon do zítrřejšího zápasu musíme rapidně zlpšit, pokud chceme opět pomýšlet na body. Pozitivní je, že i přes ne 100% výkon se povedlo hru jerně i výsledkově mít pod kontrolou.
Komentář hostů Frank Zdeněk (Trenér):
Rozhodla hlava a větší vůle zvítězit. Určité vnitřní uspokojení a ukolébání provázené inidviduálními chybami nemohlo vést k úspěchu. S respektem k soupeřkám tenhle zápas jsme měli vyhrát. Samozřejmě gratulujeme k výhře. Naše "drzé" dračice dostaly lekci z produktivity a radosti ze hry.
60:00
Střely ve 3. části: 4:8
60:00
59:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #10 Kateřina Formánková (6:1).
58:17
Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:07
Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Karina Grenová z trestného střílení (5:1).
45:56
Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:02
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #53 Agáta Saffertová.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
34:39
Vyloučen hráč #10 Kateřina Formánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #3 Nicola Braunová, asistoval #82 Lucie Drábková (4:1).
25:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #72 Adéla Košvancová (3:1).
25:04
Vyloučen hráč #2 Anna Klvačová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:56
Vyloučen hráč #91 Jolana Chládková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
05:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Karina Grenová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (2:1).
05:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #19 Anna Bartušková (1:1).
04:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Petr Michálek.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Adéla Veselá, Gabriela Hamplová, Hana Havířová, Monika Zimolová, Kateřina Vokálová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Kateřina Formánková, Adéla Vlčková, Agáta Saffertová, Anna Bartušková, Adéla Košvancová