2:4
- : -
TROOPERS

TROOPERS - S.K. P.E.M.A. OPAVA 11:6
6. Daniel Budík, 7. David Mati, 16. Jiří Knotek, 23. Ondřej Beránek, 24. Petr Kadlec, 28. Daniel Budík, 29. Petr Kubala, 34. Petr Kubala, 35. Vojtěch Potáček, 48. Petr Voltner, 49. Petr Kadlec - 23. Michal Trunkát, 35. Denis Kukla, 46. Petr Pavlík, 48. Petr Pavelek, 53. Jan Rabinský, 56. Karel Boželník; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Chrást ? - Kryštof Bezděk 41, Vojtěch Černohorský ?; po třetinách: 3:0, 6:2, 2:4;
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér):
Komentář domácího týmu TROOPERS: Pro oba týmy Vánoční zápas, kde po dvou třetinách to vypadalo na nádílku, která se nekonala. Jinak první dvě třetiny téměř ideální z naší strany, ideální výkon. Nasazení, invence a proměňování šancí. Ve třetí třetine chválíme aktivitu hostí a přejeme jim šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér):
Komentář vedoucího týmu hostů: "Děkuju mým hráčům za třetí třetinu, kdy jsme nezložili zbraně, bohužel nás v týdnu skosila marodka. Vše přes svátky vyléčíme a po novém roce budeme v plné síle. Přeji všem klidné Vánoce a hezký nový rok. Ahoj čau."
60:00
Střely ve 3. části: 16:14
60:00
55:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #75 Denis Kukla (11:6).
54:50
TROOPERS dvěma nebezpečnými akcemi ohrozil branku soupeře
52:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #57 Patrik Posselt (11:5).
50:20
Nový brankáŕ hostů si připisuje první úspěšný zákrok
48:42
Hosté střídají brankáře
48:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (11:4).
48:33
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Vojtěch Černohorský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
47:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek bez asistence (10:4).
47:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (10:3).
45:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Petr Pavlík, asistoval #75 Denis Kukla (9:3).
45:01
Hráč hostů s číslem 22 běžel sám na branku, ale střílel přímo na brankáře domácích
34:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #75 Denis Kukla, asistoval #57 Patrik Posselt (9:2).
34:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #15 Vojtěch Potáček, asistoval #10 David Mati (9:1).
33:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Petr Kubala, asistoval #29 Petr Voltner (8:1).
28:18
27:36
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #28 Jiří Knotek (6:1).
25:19
TROOPERS tlačí na soupeře, který se brání na vlastní polovině
23:19
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #8 Vít Mlejnek (5:1).
23:00
Po oslabení se tým TROOPERS zvedl a střelil dvě rychlé branky
22:59
Branku družstva TROOPERS vstřelil #24 Ondřej Beránek, asistoval #9 Ondřej Pavlík (4:1).
22:34
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #86 Michal Trunkát, asistoval #21 Karel Boželník (3:1).
21:42
Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:31
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #18 Jakub Peška (3:0).
12:12
TROOPERS stupňují tlak, Vojta Potáček střílí z první po nahrávce Davida Matiho, golman Opavy byl připraven
10:29
Hráči Opavy se dostali do protiútoku a dvakrát ohrozili brankáře TROOPERS
06:47
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #38 Jan Grábl (2:0).