2:3
3:3
- : -

Pacovští Honzíci - Fbc Strakonice 6:10
14. Lukáš Janura, 34. Andrej Janda, 38. Andrej Janda, 44. Vítězslav Holub, 54. Tomáš Odložilík, 54. Martin Zadražil - 2. Karel Šavrda, 13. Karel Řezanka, 15. Karel Řezanka, 20. Lukáš Pluskal, 22. Karel Šavrda, 35. Lukáš Pluskal, 37. Lukáš Pluskal, 43. Karel Šavrda, 48. Karel Šavrda, 60. Karel Řezanka; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 32 - Jaroslav Velek 21; po třetinách: 1:4, 2:3, 3:3;
Komentář domácích Diviš Petr (Trenér):
Další z řady zápasů kdy jsme se tak trochu porazili sami. Soupeř na nás trochu zatlačil a my jsme se sesypali. Bez pohybu a důrazu nám pak chybí klid na hokejkách a je z toho vždycky přídel.
Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér):
Dnes jsme si připomněli jaké je to hrát na čerstvě zamrzlém rybníce, kde je led jako zrcadlo. Důležité je, že vezeme domu vánoční tříbodovou prémii. Přeji klidné a pohodové svátky našim fans (hráči mají smůlu, ti budou běhat) a zdarvíme šéfa scoutingu z Milevska :D
60:00
Střely ve 3. části: 14:19
60:00
59:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (6:10).
57:18
Vyloučen hráč #88 Martin Zadražil družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
53:55
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #94 Jan Tomšů (6:9).
53:35
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #58 Tomáš Odložilík, asistoval #13 Andrej Janda (5:9).
47:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (4:9).
43:03
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Vítězslav Holub bez asistence (4:8).
42:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:12
40:00
37:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #52 Vítězslav Holub (3:7).
36:53
Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:02
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:7).
34:34
33:05
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #58 Tomáš Odložilík (2:5).
27:26
Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
21:03
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (1:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:11
20:00
19:21
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (1:4).
14:57
13:18
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #52 Vítězslav Holub (1:2).
12:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #32 Vojtěch Houska (0:2).
01:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Tomáš Houska, Adam Přib, Jiří Křesák, Miloslav Blahuta
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Jan Tomšů, Tomáš Krátoška, František Zajíc, Martin Zadražil, Tomáš Odložilík