3:1
1:3
- : -

FBC ROKYCANY - FBC Štíři Č. Budějovice B 8:6
6. Vít Malý, 12. Lukáš Bendek, 13. Jiří Levý, 18. Martin Fiala, 22. Denis Vitouš, 32. Denis Vitouš, 35. Martin Fiala, 60. Martin Fiala - 6. Tomáš Brzobohatý, 20. Ondřej Havelka, 31. Ondřej Havelka, 49. Dominik Vlček, 54. Lukáš Svintek, 58. Filip Kyrian; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 5:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Barna 43 - Lukáš Bicek 14; po třetinách: 4:2, 3:1, 1:3;
Komentář domácích Štván Martin (Trenér):
Důležité 3 body do tabulky. Vyrovnané a fyzicky náročné utkání, kdy jsme měli větší štěstí v proměňování šancí. Budeme se muset zaměřit na lepší disciplínu, protože ta nás dnes mohla stát vítězství. Zdravím za celý tým trenéra Václava Michálka a přejeme mu brzké uzdravení. Dále přeji všem krásné Vánoce a budeme se těšit v novém roce.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dnes rozhodla produktivita.Soupeř proměňoval šance a my ne. Jinak si myslím, že sme odehráli vyrovnané utkání, kde se šťestí přiklonilo k domácím. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání. Krásné vánoce a hodně florbalového štěstí do nového roku.
60:00
Střely ve 3. části: 7:23
60:00
59:47
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #39 David Kozelka (8:6).
59:32
Vyloučen hráč #44 Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
57:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #14 Filip Kyrian bez asistence (7:6).
56:31
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
53:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #80 Lukáš Svintek, asistoval #71 Dominik Vlček (7:5).
52:43
Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
48:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #16 Pavel Formánek (7:4).
47:33
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:14
Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
35:20
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #72 David Caha.
34:04
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala bez asistence (7:3).
31:26
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #9 Vít Malý (6:3).
30:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka bez asistence (5:3).
21:38
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #6 Jan Šůs (5:2).
21:38
Vitoupoš měl nečekaně hokejku na zemi při běhu (asi si vzal trenérovo rady k srdci, tímto zdravím Vencu Michálka, který leží doma s chřipkou) a vstřelil gól.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:16
20:00
19:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #71 Dominik Vlček (4:2).
17:51
16:00
Rokycany předvádí ve třech skvělý ping pong.
15:11
15:11
Vyloučen hráč #69 Michal Ernest družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:21
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #9 Vít Malý (3:1).
11:26
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #20 Lukáš Mašek (2:1).
11:26
Bendek svým náhodným backhandem překvapil budějovického golmana.
09:28
Střely mimo branku je dominující vlastnost Rokycan
08:18
Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #63 Tomáš Brzobohatý, asistoval #71 Dominik Vlček (1:1).
05:08
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Vít Malý, asistoval #6 Jan Šůs (1:0).
05:08
Bubla zachytil míček na středu a poslal svou dělovku po zemi.
04:32
Barna ze sebe vytáhl excelentní zákrok. Hráč hostí běžel sám na bránu, Barna střelu chytl a hráč hostí se vytočil ještě zpoza branky a Barna se stačil včas přesunout.
03:52
Fiala ve výběhu z rohu, golman hostí vychytal.
02:59
Košař střela od půlky, vedle.
01:31
Budějovice zatím předvádí dominanci.
00:01
Úvodní buly pro Budějovice, které zahrozili hned z buly, Barna připraven.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Tomáš Zelinka, Ondřej Veselý, David Caha, Dominik Vlček, Šimon Perek
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Martin Štván, Jakub Košař, Martin Fiala, Jiří Levý, David Kozelka
00:00
Dobrý večer Vážení diváci online zápasu, přeji Vám krásnou zlatou adventní neděli. Dnes se nám ukážou domácí FBC ROKYCANY proti FBC Štíři Č. Budějovice B. Tak držte palce a fanděte.