2:3
4:1
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC MSEM Přerov 9:5
18. Lukáš Tomiczek, 19. Michal Martynek, 20. Dominik Kupczak, 23. Filip Turoň, 32. Ondřej Bajtek, 46. Dominik Kupczak, 50. Ondřej Drong, 54. Ondřej Bajtek, 55. Michal Martynek - 10. Lukáš Raška, 22. Radim Klimecký, 33. Maxim Šefčík, 39. Lukáš Raška, 60. Tobiáš Pavliš; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 159; zásahy brankářů: Jan Piško 30 - Václav Raška 20; po třetinách: 3:1, 2:3, 4:1;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Věděli jsme, že pokud dnes prohrajeme, tak se nás postupové boje nejspíš týkat nebudou. Neskutečná koncentrace na výkon a pokračující domácí neporazitelnost! Přerov byl velmi těžký soupeř, o to více se výhry vážíme. Skvělá Vánoční, výroční atmosféra, dnes jsme prohrát prostě nemohli. Děkuji všem, kteří se podíleli na budování našeho klubu. Děkuji soupeři a skvělým fanouškům. Těším se na to, co přinese dalších 10 let.
Komentář hostů Malina Petr (Vedoucí):
Zasloužená výhra Třince. Přišlo mi, že jsme na takový zápas nebyli dostatečně připraveni. Většinu zápasu jsme byli bez míčku a nakonec i fyzicky jsem byli o krok zpět. Svou kvalitu jsme taky ukázali, ale střelecky to nebylo ideální. Musíme se vrátit v lecčems k základům a připravit se na další superdůležitý zápas. Zdravíme Páju.
60:00
Střely ve 3. části: 7:14
60:00
59:59
Třinec sice dnes 10. gól nevstřelil, toho ovšem mrzet vůbec nemusí. 3 body zůstavají doma!!!
59:58
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #10 Ondřej Kowalik (9:5).
59:58
Přerov v posledních sekundách snižuje.
58:45
Přerov je sice nebezpečný, ale potřeboval by lehce seřídit mušku, aby alespoň trefil bránu.
57:34
Pišo pro tuto třetinu zamkl svoji klec!!
57:01
Třinec je v obraně zatím stoprocentní.
56:07
Vyloučen hráč #15 Tomáš Janovský družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
56:07
Lehké nepřesnosti na obou stránách a následný faul Janovského znamená oslabení pro domácí.
54:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michal Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (9:4).
54:56
Předchozí přesilovka sice gólem neskončila, ale v této již nához Turoně na Martynka gólem končí.
54:32
Vyloučen hráč #7 Radim Klimecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
53:57
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Ondřej Bajtek, asistoval #17 Filip Turoň (8:4).
53:57
Střelu Turoně Raška ještě vyrazil, s následnou dorážkou Bajtka si však už poradit nedokázal.
52:55
Třinec propadá v útoku, což vytváří šance pro soupeře.
52:17
Další nebezpečná šance Přerova.
51:35
Přerov je na míčku hodně nebezpečná a přidělává domácím práci.
50:40
Hra se přelévá ze strany na stranu.
49:27
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong bez asistence (7:4).
49:27
Drong náhozem nachytal hostujícího gólmana.
49:00
Pišo vyslal Turoně do útoky, ten nahrával na Mieszka, který chtěl ještě najít volného spoluhráče, to se mu ale nepodařilo.
48:04
Badura v dobré pozici míjí,.
47:43
Přerov domácím prakticky nic nedovolil.
47:10
Mieszo mohl dorazit míček do prázdné brány, netrefil ale přesně.
45:43
Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
45:43
Využijí domácí následnou přesilovou hru?
45:01
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #32 Ondřej Drong (6:4).
45:01
Drong vyvezl míček od domácí brány až k bráně hostí, cestou obehrál dva hráče a přihrál před bránu na volného Kupczaka.
44:50
Přerov je nyní aktivnějším týmem a snaží se o vyrovnání, Pišo i celý Třinec statečně odoláva.
43:45
Protiútok hostů zastavuje nohou Drong.
43:10
Na úvod třetiny jsme stále neviděli ohrožení bránky ze strany Třince.
41:45
Přerov se v oslabení dostal do brejku, Pišo si dokázal poradit.
40:20
Kombinační hře Třince chybí přesnější zakončení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:55
Vyloučen hráč #87 Michal Bělaška družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
39:55
Na úvod 3.třetiny si domácí zahrají přesilovku.
39:00
Poslední minuta 2. třetiny
38:22
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (5:4).
38:22
Přerov se hned na úvod přesilovky prosazuje, kdy Raška nedal Piškovi šanci.
38:03
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
38:03
Tomiczek se zbytečně dopustil sekery a uvidíme další oslabení.
37:20
Přerov se usadil v útočném pásmu, Třinec ale dobře brání, a nic mu nedovolí.
35:53
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
35:34
Domácím schází přesnější příhrávky, toho využívají hosté.
35:11
Piško vytahuje další se svých parádních zákroku.
34:30
Jsme svědky menších nepřesností na obou stranách, rozhodčí však zůstavají v klidu.
33:34
Parádní běžecký souboj Fiedora i s vybojováním míčku.
32:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #4 Matěj Porvol (5:3).
32:46
Přerov využíví nekoncentrovanosti Třince, a snižuje na rozdíl dvou gólu.
31:57
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Ondřej Bajtek, asistoval #70 Martin Cemerek (5:2).
31:57
Bajtek oběhl bránu a nachytal hostujícího gólmana na tyčce.
30:23
Turoň překvapil gólmana parádním technickým kouskem, chyběl snad jen milimetr, aby míček přeskočil brankovou čáru.
29:56
Přerov vypálil nebezpečnou střelu ze středu, Piško ramenem chytá!
28:30
Třinec v přečíslení, Janáč však nesmyslně pálíl backendem.
27:59
Turoň našel na pravé straně osamoceného Kupczaka, toho ale přihrávka nenašla.
27:30
Kováčově střele chyběly technické parametry.
26:02
Přerov se usadil v útočném pásmu, ale po ztratě je na míčku opět Třinec.
24:07
Dnešní útkání musí být pro fanošky atraktivní.
23:56
Během chvéle měli na na čepeli míček domácí, následně Přerov a znovu Třinec. .... asi tak k momentálním ztrátam.
22:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (4:2).
22:59
Vybojovaný míček na polovině hřiště a následná příhrávka Mieszka na Turoně, který zůstal osamocen před bránou.
21:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Radim Klimecký, asistoval #14 Matěj Ševčík (3:2).
21:30
Nedáš - dostaneš, Třinec nejprvé orazítkoval tyč, z následného protiútoku se radoval soupeř.
21:01
Drong vypalíl dělovku, Raška chytá.
20:20
Turoň se dostal do brejku, jeho pokus byl však zblokován.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:12
20:00
19:58
Poslední střelu Přerova Piško lehce chytá.
19:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #27 Jan Fiedor (3:1).
19:34
Dominik Kupczak ukazuje, jak silný je v předbrankovém prostoru.
18:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michal Martynek, asistoval #21 Tomáš Sikora (2:1).
18:28
Po standartní situaci z pulky hřiště trefuje Martynek přesně nad nohu a posílá domácí do vedení.
17:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #47 Jan Janáč (1:1).
17:09
Janáč z levého rohu hází lob na před brankou postaveného Tomiczka, který vyrovnáná stav utkání.
16:16
Přerov měl na hokejce další tutovku, naštěstí pro Třinec míček v poslední fázi sjel.
15:05
Je vidět, že Třinec chcee dát gól, ale něco tomu schází.
14:23
F.Sikora měl na hokejce vyrovnání, bohužel nemířil přesně.
13:45
Filip Turoň střelou nejprve otestoval gólmana, v následnem úniku pak trefil tyč!!
12:43
Vyloučen hráč #8 Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
12:43
Janovský byl v úniku fauloval, bude následovat přesilovka pro domácí.
12:11
Bajtek se dostal až k zakončení, ale střílí pouze do gólmana.
11:45
Další střela Přerova ze standartky!!!
11:15
Po ztrátě domácích se Přerov dostal do šance, kterou hasí domácí gólman.
10:23
Třinec se snaží o vyrovnáná a předvádí aktivní hru, stale má však problém v útočném pásmu.
09:37
Přerov otevírá skóre dnešního útkaní, kdy po standartní situaci vymetl Raška růžek Piškovy klece.
09:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #14 Matěj Ševčík (0:1).
08:50
Tomáš Sikora vypálil z půlky přesně do gólmana.
07:55
Přerov hodně napadá a Třinec má problem s rozehrávkou.
07:34
Piško si připisuje první povedený zákrok.
06:57
Domácí se usadili v útočném pasmu, nedokázali však nic vymyslet a pasmo ztratili.
06:29
Třinec ubránil oslabení.
06:10
F. Sikorá vybojovál míček a svými kličkami získal pro domácí čas.
05:10
Přerov se zatím nedokázal usadit na útočné polovině, Třinec dobrým pohybem brání.
04:28
Kupczak se dopustil sekání a hosté si tak vyzkouší přesilovku.

04:27
Vyloučen hráč #22 Dominik Kupczak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
03:12
Místo kombinační hry je zápas v prvních minutách odehrávan spíše ve zbrklem tempu.
01:40
Turoň měl na čepeli první gólovou šanci domácích, gólman chytá.
00:30
Od úvodního buly vidíme aktivní hru z obou stran.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Matěj Porvol, Tobiáš Pavliš, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Janovský, Ondřej Bajtek, Tomáš Sikora, Filip Turoň, Jan Mieszek
00:00
Vítejte u 14. kola divize mezi domácím FBC Intevo Třinec a hostujícím týmem FBC Přerov. Dnešní den se nese v duchu 10. oslav vzniku třineckého klubu.