0:3
7:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbalová akademie MB 7:8
43. Jan Švejda, 45. Milan Bína, 46. Jan Švejda, 47. Jan Švejda, 51. Jan Švejda, 51. Matěj Špaček, 54. Vojtěch Trčálek - 13. Štěpán Cvekl, 13. Tadeáš Lang, 16. Jan Ulman, 30. Štěpán Cvekl, 32. Štěpán Cvekl, 39. Petr Pánek, 44. Petr Pánek, 50. Jan Ulman; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 8:3; využití: 1:3; diváků: 27; zásahy brankářů: Petr Žitník 21 - Radovan Kopuletý 13, Vojtěch Šimon 5, Radovan Kopuletý -4; po třetinách: 0:3, 0:3, 7:2;
Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér):
Dvě třetiny jsme slavili Vánoce a až potom začali něco hrát. Bohužel zasloužená prohra. O šanci na lepší výsledek jsme se nakonec opět připravili sami zbytečnými vyloučeními. Hezké Svátky všem.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Dnešní zápas jsme takticky sehrál, jak jsme chtěli a udělali jsme si hezký Vánoce. Díky všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
58:43
Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
58:43
Vyloučen hráč #76 Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
55:59
Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hra bez hokejky.
53:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #23 Milan Bína (7:8).
53:10
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
50:46
Timeout Florbalová akademie MB
50:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #76 Jan Svoboda (6:8).
50:46
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Vojtěch Šimon družstva Florbalová akademie MB
50:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (5:8).
49:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #29 Petr Machač (4:8).
48:27
Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
47:29
Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
46:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (4:7).
45:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #23 Milan Bína (3:7).
44:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (2:7).
43:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #97 Tomáš Malý (1:7).
31:33
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Štěpán Cvekl z trestného střílení (0:5).
30:56
Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Štěpán Cvekl, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (0:4).
25:36
Vyloučen hráč #17 Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
25:05
Vyloučen hráč #16 Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:14
20:00
19:56
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
15:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman bez asistence (0:3).
12:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #16 Petr Pánek (0:2).
12:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Štěpán Cvekl, asistoval #44 Aleš Tůma (0:1).
10:58
Vyloučen hráč #20 Chi Hieu Nguyen družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání.
03:36
Vyloučen hráč #76 Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Albert Vocel, Aleš Tůma, Petr Machač, Štěpán Cvekl
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Vojtěch Trčálek, Vít Neuman, Jan Švejda, Milan Bína