3:1
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Kanonýři Kladno 5:3
32. Daniel Fišer, 38. Josef Sedláček, 40. Patrik Černý, 55. Adam Šimek, 60. Daniel Fišer - 15. Filip Molhanec, 28. Matěj Štrobach, 43. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Michal Norek 18 - Jakub Janoušek 15; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:1;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Trenér):
Jsem rád, že jsme zvládli poslední utkání v tomto roce a nátahli vítěznou šňůru. V těžkém utkání se nám podařilo udržet koncentraci a za aktivní pojetí hry si zaslouženě odnášíme 3 body. Pochvala patří Míšovi Norkovi za skvělý výkon v branci. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Šnajdr Miroslav (Trenér):
Utkání, které začalo statickou hrou z obou stran. Soupeř následně utkání rozběhal, což nám přineslo hubené vedení 2:0, které jsme následně nedokázali zvětšit, vinnou naší slabé koncovky. Soupeř poté utkání otočil ve svůj prospěch, nám se už povedlo zápas pouze na krátký okamžik zremizovat. Soupeř poté vstřelil rozhodující branku. Naše hra v 6 jen navázala na slabou produktivitu.
Gratuluji soupeři k výhře, divákům za návštěvu a všem přeji hodně zdraví do nového roku.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #23 Martin Zeman (5:3).
57:53
Hosté zkouší hru v šesti.
57:52
Timeout Kanonýři Kladno
57:40
Mervart ukryl svojí střelu ale i tak si jí dokázal Janoušek najít.
56:34
Norek opět podržel svůj tým!
56:04
Krupičkův projektil byl zblokován a končí mimo hřiště.
54:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #36 Daniel Fišer (4:3).
53:50
Fišer si na středu hřiště prohodil Bohuslávka a vykouzlil si tím úsměv na tváři.
52:52
Norek si připisuje další úchvatný zákrok!
52:00
Andrášek si zkušeně podržel míček v útočném pásmu, aby stihli jeho spoluhráči prostřídat.
51:00
Sedláček trefuje břevno!
50:35
Hra se konečně trochu rozjela a jsou k vidění šance na obou stranách.
47:36
Norek pohotovým přesunem vyrazil pokus Hübnera.
46:30
Janoušek si připisuje další zákrok nohou.
45:11
Mühlfait milimetrovou přihrávkou našel Sedláčka, kterého ale vychytal Janoušek.
44:11
Sedláček svým tělem zablokoval pokus Sochora.
42:46
Kocián vyslal projektil z půlky, který o kousek míjí pravou tyč.
42:06
Bohuslávek své solo zakončil do pravé šibenice.
42:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #2 Filip Molhanec (3:3).
40:01
Úvodní buly 3. třetiny ve prospěch hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:09
Při vyloučení Patrika Černého měl trenér hostů pár připomínek na jeho adresu. Zdá se, že Černý mu to tímto gólem vše zúrokoval.
39:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #74 Adam Kocián (3:2).
37:34
Zato domácí neváhali a hned při první přesilovce se zavlnila síť za zády Janouška.
37:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #72 Jakub Šváb (2:2).
36:27
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
36:23
Přesilové hry nejsou silná stránka Kladna. Ani jednu přesilovku nedokázali proměnit.
34:23
Vyloučen hráč #11 Patrik Černý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
33:43
Fišer je po gólu přichuti. Vypálil z mantinelu a jeho střela o kousíček míjí levou tyč.
32:46
Norek opět prokázal své kvality. Pravou rukou pohotově vyrazil míček.
31:26
Konečeně v UNYP Areně zazněl GOAL HORN! Fišer svojí střelou nedal Janečkovi žádnou šanci.
31:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #11 Patrik Černý (1:2).
30:33
Norek si připsal dva pěkné zákroky v krátkém časovém sletu.
29:30
Janoušek si připisuje další zákrok. Sedláček svojí střelu namířil pouze do jeho hrudníku.
27:43
Štrobach střelou z mantinelu našel místo na zadní tyči. Stav utkání je tedy 0:2.
27:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #56 Matěj Štrobach, asistoval #21 Vojtěch Hartman (0:2).
27:00
Andrášek vyslal skrytou střelu ze středu. Janoušek nohou vyráží.
25:15
Krupička si u své brány pokoupal dva hráče hostů a založil tím nebezpečný útok.
24:30
Kos na středu hřiště promáchl!
21:50
Kvalitní blok v podání Michala Zemana.
21:30
Nejprve zazněla tyč za zády Michala Norka a vzápětí si strážce domácí svatyně připsal důležitý zákrok.
20:27
Vyloučen hráč #49 Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny tentokrát pro domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:2
20:00
19:59
Poslední akci třetiny měli na svědomí domácí. Gól ale nepadl.
19:00
Pokus Krupičky končí v bloku.
18:47
První lajna domácích si toto střídání dělá s obranou hostů, co se jim zachce.
17:23
Domácí své oslabení ubránili.
17:08
Wertheim se s míčkem dostal sám před Janouška, ten ale jeho pokus vyráží.
15:24
Tak toto bylo velmi kuriózní vyloučení. Rozhodčí by si asi měli určit, jak přísně chtějí v tomto utkání pískat.
15:23
Vyloučen hráč #49 Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:1).
13:23
Václavík si u mantinelu nabral Spurného a ukázkově mu sebral míček.
11:00
Hosté svými bleskovými návraty do obrany přerušili už spoustu útoků Sparty.
08:20
Kocián z první trefuje boční síť.
06:30
Trenéři obou týmů zatím nejsou spokojeni s výkonem sudích a dávaji to celkem nahlas najevo.
04:30
Černý, Fišer. To je duo, které si s míčkem velmi rozumí.
02:56
Pokus Jakuba Čecha z mantinelu o kousek minul levou tyč Janouškovy brány.
02:24
Oba týmy vstoupily do utkání poněkud opatrně.
00:25
Krupička si u mantinelu podal Hájka, který skončil na střídačce domácích.
00:01
Úvodní buly utkání dopadlo lépe pro Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Karel Frýba, Tomáš Hájek, Jakub Šolle, Ferdinand Tomášek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Adam Šimek, Daniel Fišer, Adam Kocián, Patrik Černý