1:0
3:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:2
26. Vilém Bednařík, 31. David Přibil, 44. František Blažek, 45. František Blažek - 5. Jakub Otradovec, 31. Mikuláš Weinstein; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Kryštof Koumal ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:1;
45:00
44:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (4:2).
43:07
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
43:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #28 Vilém Bednařík (3:2).
40:12
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
40:12
Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
30:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein bez asistence (2:2).
30:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #24 David Sedláček (2:1).
30:00
30:00
26:19
Vyloučen hráč #39 Daniel Málek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #75 Martin Vavřina (1:1).
15:00
15:00
04:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #91 Jakub Otradovec, asistoval #38 Lukáš Boček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, Martin Vavřina, Vilém Bednařík, Libor Kuba