2:2
7:5
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 11:8
12. Matyáš Kýr, 13. Adam Sláma, 24. Antonín Votava, 27. Matěj Bezpalec, 33. Antonín Votava, 35. Antonín Votava, 35. Jan Evžen Růžanský, 36. Adam Sláma, 37. Antonín Votava, 44. Matyáš Kýr, 45. Antonín Votava - 6. Vojtěch Petráň, 16. Vojtěch Petráň, 25. Dominik Novotný, 37. Matyáš Sabák, 39. Šimon Jelínek, 42. Dominik Novotný, 42. Matyáš Sabák, 44. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Michal Lipinský - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Tobiáš Petřina 6 - Filip Vágner 4, Filip Vágner -9; po třetinách: 2:1, 2:2, 7:5;
Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér):
Zápas jsme měli pod kontrolou, ve třetí třetině jsme potřebovali nechat odpočinout klíčové hráče, bohužel zbytek týmu nedokázal do zápasu naskočit a v klidu ho dohrát. Z tohoto důvodu to byly na konci poměrně nervy. Díky soupeři za kvalitní utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 4:6
45:00
44:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #88 Marek Navrátil (11:8).
44:13
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Filip Vágner družstva Panthers Praha
43:51
Timeout Panthers Praha
43:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #17 Matyáš Uher (10:8).
43:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Matyáš Kýr, asistoval #83 Antonín Votava (10:7).
42:14
Vyloučen hráč #54 Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #40 Marek Linha (9:7).
41:03
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
41:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #26 Šimon Jelínek (9:6).
38:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #69 Dominik Novotný (9:5).
36:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #62 Adam Sláma (9:4).
36:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Matyáš Sabák bez asistence (8:4).
35:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #62 Adam Sláma, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (8:3).
34:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Jan Evžen Růžanský, asistoval #47 Adam Zán (7:3).
34:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #25 Matěj Bezpalec (6:3).
32:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (5:3).
30:56
Vyloučen hráč #65 Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:6
30:00
26:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (4:3).
24:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #82 Vojtěch Petráň (3:3).
23:53
15:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň z trestného střílení (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:4
15:00
12:24
11:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Matyáš Kýr, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (1:1).
05:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #94 Marek Urban (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Tobiáš Petřina; hráči v poli: Matěj Bezpalec, Matyáš Borek, David Štantejský, Antonín Votava, Marek Navrátil