2:3
1:2
- : -

Snipers Třebíč - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 4:7
10. Kilián Černý, 16. Adam Roško, 30. Kryštof Krupica, 43. Matěj Skála - 4. Lukáš Mühlfait, 15. Lukáš Mühlfait, 21. Jakub Hart, 23. Adam Křepinský, 26. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 38. Adam Bureš, 45. Adam Bureš; rozhodčí: Martin Hrubec - Filip Trkovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Veselý ? - Ivan Dolejš ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:7
45:00
44:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac (4:7).
42:11
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #94 Matěj Skála, asistoval #79 Kilián Černý (4:6).
37:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #20 Jan Holas (3:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:9
30:00
29:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #31 Kryštof Krupica, asistoval #54 Matěj Kulhánek (3:5).
25:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac bez asistence (2:5).
22:14
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #8 Adam Bureš (2:4).
20:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:3).
15:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Adam Roško, asistoval #18 Roman Prášek (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:5
15:00
14:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac (1:2).
09:33
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #79 Kilián Černý bez asistence (1:1).
03:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #76 Jakub Hart (0:1).
02:07
Vyloučen hráč #69 Matěj Gross družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský, Jiří Baum