0:1
2:2
- : -

Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:3
44. Adam Doupovec, 45. Tomáš Macháček - 25. Vilém Bednařík, 40. Vilém Bednařík, 45. Martin Vavřina; rozhodčí: Jan Frýdek - Martin Pivoda; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Kříčka ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:2;
45:00
44:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #76 Tomáš Macháček, asistoval #47 Adam Doupovec (2:3).
44:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (1:3).
43:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #61 Martin Svatoň (1:2).
42:37
Vyloučen hráč #8 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:10
Timeout Bulldogs Brno
39:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #24 David Sedláček (0:2).
30:00
30:00
24:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #7 František Blažek (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, Martin Vavřina, Vilém Bednařík, Libor Kuba
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Daniel Kříčka; hráči v poli: David Zemánek, Vojtěch Kutý, Radim Švábík, Adam Doupovec, Martin Svatoň