0:1
4:1
- : -

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:4
4. Aleš Vlach, 9. Martin Horn, 15. Tadeáš Weber, 31. Tadeáš Weber, 34. Tomislav Matějka, 38. Aleš Vlach, 39. Jan Vondruška - 2. Adam Zán, 3. Adam Zán, 20. Adam Zán, 33. David Štantejský; rozhodčí: Michal Lipinský - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Landa 11 - Tadeáš Hendlinger 10; po třetinách: 3:2, 0:1, 4:1;
Komentář hostů Pochop Jiří (Trenér):
V oslabené sestavě náš mladý tým dokázal 2 třetiny držet se soupeřem krok, místy byl i lepší. Na konci se projevilo u některých hráčů, že odehráli oba zápasy na dvě formace a trochu jim došly síly. Nebudeme se vymlouvat, poučíme se, přes Vánoce nabereme síly a v Novém roce budeme lepší! Přeji všem krásné svátky a děkuji soupeři za pěkný florbalový zápas!
45:00
Střely ve 3. části: 8:7
45:00
38:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #16 Tadeáš Weber (7:4).
37:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (6:4).
36:54
Vyloučen hráč #96 David Štantejský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
35:42
Vyloučen hráč #22 Jiří Jankovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
33:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #15 Theodor Huber (5:4).
32:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #88 Marek Navrátil (4:4).
30:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #95 Martin Horn (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:3
30:00
21:40
Vyloučen hráč #9 Jan Tobiáš Petřina družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
19:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #88 Marek Navrátil (3:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:5
15:00
14:23
08:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #16 Tadeáš Weber (2:2).
03:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:2).
02:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #96 David Štantejský (0:2).
01:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #25 Matěj Bezpalec (0:1).
01:48
Vyloučen hráč #23 Ondřej Werner družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
01:28
Vyloučen hráč #9 Jan Tobiáš Petřina družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Matěj Bezpalec, Matyáš Kýr, David Štantejský, Marek Navrátil, Adam Zán