1:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 4:2
10. Kamila Kaslová, 37. Michaela Urbanová, 41. Martina Špetová, 52. Anežka Matoušková - 16. Jitka Tóthová, 22. Simona Pilíková; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 0:5 + Eliška Šidlochová OS; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 13 - Lucie Brandejská 25; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Chomutov dnes velmi důsledně bránil, na vítězství jsme se hodně nadřeli. Trochu nás stále brzdí vlastní nepřesnosti a produktivita. Výbornou práci dnes odvedly naše juniorky, které už mají v nohách dva víkendové zápasy, jim díky za nasazení. Děkujeme soupeři za zápas a přeji všem příjemné svátky.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
Z naší strany hodně odbojované utkání, kdy naše bojovnost stačila pouze 2 třetiny. Dnes jsme prohráli se silnějším soupeřem. Děkuji divákům a všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:3
60:00
57:57
Timeout Florbal Chomutov
51:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #82 Anežka Matoušková, asistoval #76 Martina Špetová (4:2).
51:50
Vyloučen hráč #18 Valérie Tejčková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:31
Hosté jsou v plném počtu.
44:31
Vyloučen hráč #6 Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
44:31
Vyloučen hráč #6 Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov - osobní trest.
44:31
Vyloučen hráč #6 Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
40:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (3:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
36:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (2:2).
33:44
Vyloučen hráč #97 Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
21:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #19 Viktorie Schoberová (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:5
20:00
15:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #20 Veronika Bímová (1:1).
12:02
10:02
Vyloučen hráč #17 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Barbora Suková, Jitka Tóthová, Veronika Bímová, Petra Malecká
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Andrea Košťálová, Lenka Přerostová, Martina Špetová, Michaela Urbanová