1:1
0:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Crazy girls FBC Liberec 2:4
10. Veronika Ljachová, 24. Berenika Vrzalová - 9. Markéta Lenfeldová, 14. Anna Kabeláková, 30. Markéta Lenfeldová, 55. Pavla Bárková; rozhodčí: Jakub Dragoun - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná ? - Alžběta Hánová ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
I přes nepříznivý výsledek jsme odehráli jedno z nejlepších utkání v této sezóně. V šancích se však někdy bohužel stále chováme zbrkle. Makáme dále, abychom byli na playoff 100% připraveni.
Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí):
Na závěr roku nás pozlobila trošku marodka. Jsme rádi, že jsme oba víkendové zápasy zvládli a vstoupíme do nového roku z první příčky tabulky. Dnes jsme nevyrobili větší chyby, hráli kvalitně na balonku. Škoda jen zakončení, mohli jsme toho dát víc. Přejeme všem pěkné svátky.
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
59:59
Sparta už gólové manko nesmaže, Liberec dnes bere všechny tři body. Děkujeme za pozornost a těšíme se na další utkání v novém roce!
59:50
Pokorná si připisuje další dva skvělé zákroky!
59:43
Liberec rozehrává z útočného rohu.
59:31
Vajdlová teď fotbalově ničí šanci hostí.
59:20
Vrzalová to zkloušela zpoza brány, ale liberecká svatyně je dnes zakletá.
59:10
Hra v šesti dnes Spartě moc nešlape.
58:47
Domácí znovu zakládají útok na vlastní polovině.
58:01
Šance Navrátilové, ale Hánová bez problémů chytá.
57:59
Pokorná zpět v brance a Liberec hraje na útočné polovině.
55:35
Dobře Vrzalová teď hledala Chvátalovou, ale míček k ni nedoputoval.
55:00
Sparta teď musí začít, jak se tak říká, "šlapat do plnejch"!
54:42
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Pavla Bárková, asistoval #86 Kateřina Novotná (2:4).
54:42
Bárková teď prostřelila blokující Vrzalovou přesně do branky Pokorné.
53:30
Rozehrávka z rohu a střela Lišková končí na stehni blokující hráčky.
53:09
Lukovská dobře u mantinelu, hrát bude Sparta.
52:50
Vajdlová šla do tří a ztratila míček.
52:05
Liberec kombinuje na vlstní polovině, Sparta bude muset víc vystupovat, jestli chce s tímhle zápasem ještě něco udělat...
51:50
Vrzalová šla sama, měla i čas zamíchat míčkem, ale střela šla úplně vedle. Škoda.
50:59
Lišková v šanci, ale výborný blok Rondošové!
50:15
Sparta teď vyčkává na vlastní polovině.
49:34
Chvátalová v šanci, ale Hánová drží Liberec!
49:15
Bukovská se vytočila před bránou, ale v poslední chvíli vytáhla obranný zákrok Navrátilová.
48:35
Odražený balónek pro Liškovou, ta nechávala za sebe Šťástkové, ale skončilo to šancí Lenfeldové. Jenom náhodou míček neskončil v brance domácích.
46:52
Rozehrávka domácích skončila neúspěchem.
46:36
Grundová v šanci!
46:03
Hánová vyhodila dlouhý balón na Šorfovou, ale Sparta tuhle šanci likviduje.
45:30
Pokorná teď nedosáhla na balónek v chumlu před bránou, ale dobře to dopadlo.
44:54
Domácí v šanci u branky soupeře.
44:01
Rumlová prověřila Pokornou od mantinelu, Pokorná připravena.
43:31
Sparta se nemůže dostat ze svojí poloviny.
42:26
Vrzalová po rozehrávce na středu tyčka!
41:24
Domácí v plném počtu.
40:47
Znovu Bárková, ale minula odkrytou bránu. Teď měla Sparta kliku!
40:10
Bárková to zkusila, ale jen do Vrzalové.
39:45
Vzápětí hosté v šanci, sle znovu výtečná Pokorná!
39:19
Výýýborně Vrzalová (Berenika) teď sebrala balónek na středu, ještě dávala na Chvátalovou, ale hosté se stihli vrátit.
39:17
Vyloučen hráč #77 Veronika Ljachová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
39:17
Chaos na středu a Liberec si zahraje třetí přesilovku.
39:00
Liberec na vlastní polovině.
38:26
Vajdlová utekla Bukovské, ale ta pak obrala o balón Vrzalovou (Elišku) a byla z toho dobrá šance Liberce!
37:30
Hrubá v šanci, ještě Vrzalová (Berenika) to zkoušela, ale hostí brání svojí gólmanku statečně.
37:01
Ljachová tyčka!
37:00
Nenápadná střela hostí ze standartky málem skončila gólem.
35:30
Domácí chtěli střídat, ale Müllerová jim nenechala ani centimetr prostoru.
34:40
Šťásková to zkusila po nahrávce Vrzalové (Bereniky), ale pouze do bránící hráčky.
33:13
32:20
Liberec znovu u míčku kombinuje, balónek ale sbírá Pokorná.
31:43
Sparta ve vlastním oslabení stále na polovině soupeře.
31:32
Sparta se osvobozuje zásluhou Grundové.
31:13
Vyloučen hráč #94 Karolína Chvátalová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:13
Chvátalová nedosáhla na míček a je z toho další přesilovka pro Liberec.
29:52
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #19 Aneta Foffová (2:3).
29:52
Liberec využívá přesilovku a dostává se znovu do vedení.
28:58
Buly na středu.
28:57
Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
28:40
Odložené vyloučení i na druhé straně, uvidíme přesilovku hostí.
28:11
Bárková to zkusila a nahodila na Pokornou, ta ovšem s touhle střelou neměla vetší problémy.
27:35
Tempo druhé třetiny o poznání lepší.
26:12
Zemanová to zkusila od mantinelu, rychlá střela šla jen těsně mimo!
25:49
Standartka hostí na hranici velkého brankoviště končí v bloku.
25:40
Lenfeldová teď přesprintovala všechny na hřišti, ale její protihráčka přihrávku nezpracovala.
24:40
Navrátilová namazala protihráčce na středu, ale naštěstí z toho nic nebylo.
24:01
Chaos v rohu domácích.
23:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (2:2).
23:20
Krásná akce sester Vrzalových, Eliška nejprve krásně našla Bereniku a ta pak obdivuhodně zavěsila do vzdálenějšího růžku!
22:20
Dobře teď Kratochvílová odzbojila háčku hostí na středu, která by jinak šla do výběhu a do střely.
21:43
Sparta je očividně po přestávce při chuti a chce vyrovnat skóre zápasu.
20:25
Vrzalová (Eliška) v šanci, ještě Berenika dorážela, ale výtěčné Hánová!
19:40
Větší část přesilovky domácích skončila neúspěšně, do šaten tedy ochází s jednogólovým náskokem Liberec.
18:06
Vyloučen hráč #10 Petra Müllerová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
17:40
Bude se vylučovat, Sparta bude hrát přesilovku. Zatím odložené vyloučení a domácí v šesti.
17:13
Kabeláková teď prověřila Pokornou tvrdou střelou z rozehrávky, ale gólmánka domácích připravena.
15:48
Standartka domácích na útočné polovině, Vrzalová se Šťástkovou pěkná kombinace, ale Hánová připravena.
15:31
Vajdlová nahodila na Zemanovou, ta střílela pouze do hráčklu, ještě to zkoušela Ljachová, ale marně.
14:21
Sestry Vrzalovy teď v šanci, ale bohužel Eliška dorážela mimo.
13:29
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #25 Anna Kabeláková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (1:2).
13:29
Buly v rohu skončilo nejprve tvrdým bojem u mantinelu, ze kterého vyšla líp Lenfeldová, ta předala na Kabelákovou a ta posílá Liberec znovu do vedení.
13:01
Také Pokorná teď dala svoje prsty za nezměněné skóre.
12:23
Vajdlová nepřesně rozehrála na střed, naštěstí Vrzalová (Eliška) zachraňuje situaci.
11:11
Vrzalová (Berenika) ze standartky jen do gólmanky.
10:10
Rozehrávka domácích na útočné polovině skončila dřív než začala.
09:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #77 Veronika Ljachová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (1:1).
09:26
Odpověď přišla rychle! Grundová dobře našla na mantinelu Navrátilovou, její zblokovanou střelu pak ze vzduchu dorazila Ljachová.
08:17
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová bez asistence (0:1).
08:17
A ta přišla hned v zápětí, špatná rozehrávka přes střed, kterou lapila Lenfeldová a otevírá skóre zápasu.
08:10
Počáteční zápasu trocho opadlo a obě strany čekají na chybu.
06:45
Navrátilová kombinuje v obraně s Grundovou, ale ne a ne se dostat z vlastní poloviny.
05:45
Sporná rozehrávka od mantinelu, ale hosté míjí branku Pokorné.
04:00
Hrubá v šanci, ještě Chvátalová dorážela, ale výborně Hánová, obětovala svoje prsty záchraně této situace.
03:15
Domácí u míčku uklidňují hru a střídají.
02:20
Lišková v šanci, ale jen dovezla balónek pod nohy golmánce. Škoda.
02:15
Výborně teď obrala útočící hráčku o míček Vrzalová (Berenika).
01:20
Viděli jsme také první šanci domácích. Ovšem hned v zápětí musela rychlý útok likvidovat Pokorná!
00:30
Hosté stále na polovině soupeře.
00:10
Hosté se hned v úvodu dostali do střely, kterou likviduje brankářka domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Aneta Foffová, Kateřina Novotná, Markéta Rumlová, Petra Müllerová, Pavla Bárková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Eliška Vrzalová, Michaela Hrubá, Karolína Chvátalová, Denisa Vajdlová, Berenika Vrzalová
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u posledního letošního zápasu Sparta girls, které na domacím hřišti dnes vyzvou Crazy girls FBC Liberec.