1:1
5:0
- : -

TEXAS LONGHORNS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:1
4. Andrea Černá, 36. Natalie Vesecká, 45. Andrea Černá, 51. Michaela Lupačová, 55. Petra Budská, 60. Michaela Lupačová, 60. Eliška Škvorová - 37. Veronika Kundertová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová ? - Aneta Švátorová ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 5:0;
Komentář domácích Škvor Daniel (Trenér):
Vítězství, které jsme potřebovaly jako sůl! Nevím, jestli jsme se ve 3. třetině rozstřílely, protože soupeř nemohl nebo nám to tam konečně začalo padat. Každopadně velký obdiv pro soupeře, který přijel v 9 lidech a hodně nás potrápil a prověřil, šťastnou a rychlou cestu domů. Pochvala také pro rozhodčí - konečně někdo, kdo pískal na úrovni 1. ligy žen, což tak často nebývá. Šťastné svátky všem a snad se vidíme v roce 2022.
Komentář hostů Všetula Vadim (Trenér):
Něco neuvěřitelného, že v 9 ti lidech a dokonce cca 10 min v 8 lidech dokážeme toto. Hráli jsme, jako by jsme byli na 3 lajny, jenže bohužel parkety nás zradily.Nebyli jsme schopny střelby. Velký obdiv holkám a díky Plzni za doklad,včera by to byl masakr nemající se sportem nic společného. Nikomu ze soupeřů nepřeji, ať se vám někdo zraní a vy příjdete skoro na celou sezónu o tolik hráček. Nepřeji nikomu ať vám nepíše hráčka, že po covidu neuběhne ani 100m a nemůže dýchat. Nikomu nepřeji, ať jezdí díky karanténám v 8, či 9 ti,nepřeji to ani soupeřce, co dokáže nadávat našim žákyním, že jsou z Litvínova. Děkuji těm, co jsou hrdí a hrají za náš klub a zůstávají tu i v těchto šilených časech. Díky soupeř a my tu taktiku "Ná hoď rohy " vylepšíme .Hezké svátky.
60:00
Utkání se ze začátku neslo ve vyrovnaném duchu, možná ale početní převaha domácích jasně rozhodla utkání.
59:48
Litvínov nestíhá, zatímco na lavičce domácích je slyšet dobrá nálada.
59:38
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #6 Eliška Škvorová, asistoval #96 Natalie Vesecká (7:1).
59:22
Lupačová to vzala na sebe a vymataním pavučin vstřeluje branku.
59:16
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (6:1).
59:01
Domácí pro poslední minutu utkání volí taktiku "Park the bus", kdo by neznal, tak se jedná o obsazení prostoru před brankou a nedovolení jakékoliv střely.
58:26
Na Litvínovu je vidět únava i frustrace ze smůly, která se lepí hráčkám na paty.
58:08
I přes ohromnou a dechberoucí šanci hostujících hráček se ale na situaci v utkání moc nic nemění. Texas má jasnou převahu.
56:12
Legendární Laser Litvínova po krosovce do prázdné a ještě legendsárnější zákrok domácí brankařky. Hostující trenér se vyjádřil za všechny z nás zde přítomné velmi výstižně: "To nebyl gól?!?"
55:14
Timeout Litvínova zatím nepřinesl ovoce ve smyslu držení balonku. Hostující hráčky chybují už při rozehrávce a vytažený útok Texasanek toho spolehlivě využívá.
54:35
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
54:35
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #33 Jana Pavlicová (5:1).
54:35
Pavlicová nahrává do chumlu před brankou a... je z toho gól.
54:07
Střelu z půlky obrana Texasu likviduje s přehledem.
53:29
Samostatný únik domácích "třicettrojka" neproměňuje.
52:48
Veliký tlak teď přichází od hostů, kteří se snaží vrátit do zápasu. Skoro se jim to i teď podařilo.
50:49
Lupačová krásnou střelou od mantinelu pod horní tyč posoiuvá svůj tým k zaslouženému náskoku na soupeře, který se ne a ne vzpamatovat.
50:17
49:55
I přas jednu, dvě střely hostujících, se domácí derou do brány a svelikou vervou se snaží navýšit svůj náskok a zužitkovat tak svoji tvrdou práci.
48:05
Vesecká, Škvorová, ještě jednou Škvorová... tutovku se Škvorové nadvakrát nepodařilo proměnit i díky včasnému zákroku Litvínova a vydlábnutím míčku z malého brankoviště.
46:24
Se vstřeleným gólem se vrací i chuť Texasanek do zápasu, a až na právě proběhlý únik Litvínova, míček Texasanky nepučují.
44:40
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Černá, asistoval #96 Natalie Vesecká (3:1).
44:40
Absolutně žádný pohyb Litvínova na jejich půlce trestá Černá jednoduchou střelou, brankařka hostí nic přes chumel ve velkém brankovišti neviděla.
44:12
Škvorová (Texas před chviličkou obskočila spoluhráčku s neopakovatelnou zvukovou kulisou.
43:39
Veliký nástup domácích náhle nahrazuje veliký obrat v tempu a nic moc se na hřišti neděje.
41:51
Texas ale momentálně přečkal obrovskou šanci i dorážku Litvínova z krásné rozehrávky.
41:07
Ten drží s kratšími zaváháními doteď.
40:09
A máme tu rozhodující třetinu. Buly vyhrávají domácí a okamžitě se ujímají držení balónku.
40:00
40:00
V mezičase přestávky probíha debata kapitánky Litvínova s rozhodčími o faulech na středu jejich útočné poloviny. Hosté zde vidí často nepotrestané sekání, rozhodčí zase nepokrytí balónku a zákroky v rámci pravidel. Sporných situací jsem zaznamenal několik, uvidíme, jestli se o 3. třetině změní postoj rozhodčích, či hráček.
40:00
Komentář pořadatele: "Texas za každou cenu chodí do střely, ale často do protihráček a zbytečně ztrácí balónek."
40:00
Střely ve 2. části: 15:7
40:00
39:11
Poslední minuta třetiny se nese v duchu tekoucích nervů domácího trenéra a pohodové nálady na straně hostů, nic moc už se ale na hřišti neděje.
36:38
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #13 Tereza Vaníčková (2:1).
36:38
Ze standardní situace střílí gól i Litvínov. Vaníčková si po rozehrávce počkala na nabíhající Kundertovou a ta už měla práci jednoduchou.
35:27
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #80 Aneta Špičáková (2:0).
35:27
Po standardce z rohu následoval výběh Vesecké a parádní gól!
34:34
Na balónku jsou opět domácí hráčky a obrovskou šanci "čtyřiačtyřicítka" nevyužívá.
33:45
Litvínov poprvé za třetinu výrazněji tlačí, chybí mu ale koncovka či klíčová nahrávka.
32:18
Na obou stranách teď po rychlých rozehrávkách vznikají šance, skóre se nicméně prozatím nezměnilo.
30:49
Domácím se rozehrávka sice celkem daří, chybují ale v osobních soubojích. Své chyby ale ryychle napravují daleko vyšším tempem.
30:21
Hostujícím hráčkám se nedaří rozehrávka, a i když se k balónku dostávají celkem rychle a snadno, moc toho nevyužívají.
28:55
Obranná řada Litvínova včele s jejich kapitánkou výborně blokuje střely Texasanek.
28:15
I když držení míčku je určitě vyšší pro Texas, domácí se ho rychle zbavují a dávají tak prostor pro brejky Litvínova.
26:56
Rozehnalová dává dělovku od levého mantinelu, ale skvělá brankařka hostí si s tím náležitě poradila.
25:02
Purkrábková (Texas) měla ohromnou šanci do prázdné po nahrávce na střred, bohužel mířidla domácích dívek nejsou stále zkalibrovaná.
24:27
Tempo oproti minulé třetině pokleslo, i když začátek 2. třetiny to nenaznačoval.
23:22
I od Litvínova přicházejí první střely. Také z velké dálky a bez větších potíží pro domácí brankařku.
20:56
Komentář asistenta trernéra Texasu: "Zuzko, zkalibruj si to!" Jinak řečeno ve druhé třetině domácí hráčky střílejí, ale stále vedle.
20:13
Díky technickým potížím začala třetina s hudbou.
20:00
20:00
Komentář pořadatele: "Naše střely (Texas) nejsou razantní a jsou z dálky, Litvínov nemá s jejich likvidací žádný problém. Ať už jejich gólmanka, nebo obránkyně."
20:00
Asistent trenéra domácích k vývoji zápasu po 1. třetině: "Bez komentáře."
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
18:22
Na druhé straně hřiště, před brankou domácích, se sice balónek objevuje, buďto je ale střela nepřesná, nebo Texas spoléhá na svou zatím bezchybnou golmanku.
16:32
Nepřesné přihrávky srážejí domácí a jejich tlak, který je v posledních chvílích znatelný, nevyužívají.
15:02
Velmi dobře teď byly hráčky Texasu vytažené, získaný balonek však nenašel cíl.
13:24
Stále se Texasu nedaří udržet balónek mimo vlastní polovinu. Po každém vytažení domácích následuje okamžitíá střela, kdy zatím žádná branku neohrozila.
11:15
Velikánský zmatek před brankou domácích. Na výsledkové tabuli svítí ale stále skóre 1:0
10:44
I tak tu byla veliká šance pro hosty.
10:03
V brankovišti Litvínova se hraje velmi tvrdě.
08:30
Hraje se hodně na brejky a Texas dobře zatápí brankařce Litvínovu.
08:08
Standartka pro domácí těsně nevyužitá.
06:55
Litvínov přenáší hru na svou útočnou půlku zejména díky dobrému presingu.
04:50
Do první šance se dostává i hostující tým, branku ale nakonec neohrozil.
03:50
Domácí tým tlačí méně početné hosty a zaslouženě se ujímá vedení.
03:44
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Černá, asistoval #44 Michaela Lupačová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Tereza Vaníčková, Denisa Pechánková, Karolína Slavíková, Nela Havlínová, Lenka Svobodová
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Jana Pavlicová, Michaela Lupačová, Dominika Kračunová, Petra Budská