1:1
- : -
FBS Olomouc

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBS Olomouc 2:13
12. Michaela Čížková, 53. Victoria Binědová - 5. Valentýna Zerzánová, 6. Veronika Mrázková, 8. Valentýna Zerzánová, 10. Veronika Mrázková, 15. Klára Horčičková, 18. Klára Hodulíková, 18. Veronika Mrázková, 19. Kateřina Stoklásková, 27. Gabriela Vaculová, 27. Tereza Dvořáková, 32. Tereza Hlaviznová, 40. Šárka Zhébalová, 52. Kateřina Čočková; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 20 - Klára Hodulíková 4, Kristýna Keclíková 17; po třetinách: 1:8, 0:4, 1:1;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Z naší strany naivní první třetina. Branky jsme Olomouci lacino darovali. Od druhé třetiny bylo vidět zlepšení. Začali jsme lépe pracovat s míčkem a vytvářet si více šancí. Bohužel se opravdu hodně nadřeme na branku. Díky soupeři a Veselé Vánoce všem.
Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér):
Po včerejším extratěžkém zápase na Tatranu jsem měl obavy, abychom ten dnešní přežili ve zdraví. První třetina se nám sice povedla gólově, ale hra nebyla podle mých představ, ve druhé třetině jsme zlepšili rozehrávku z obrany i pohyb, vyzkoušeli jsme různé varianty sestavy a třetí třetinu jsme již v podstaě jen dohráli. Sil opravdu nebylo nazbyt. Děkujeme Plzni za zápas, přejeme úspěchy ve zbytku sezony a hlavně krásné Vánoce|!
60:00
Střely ve 3. části: 13:6
60:00
52:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #73 Karolína Raslová (2:13).
51:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková bez asistence (1:13).
50:35
Timeout FBS Olomouc
47:56
Vyloučen hráč #76 Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:12
40:00
39:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:12).
33:01
Vyloučen hráč #88 Linda Zborníková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
31:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:11).
26:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #23 Tereza Dvořáková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (1:10).
26:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:9).
25:03
Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #91 Martina Maderová (1:8).
17:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:7).
17:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #75 Klára Hodulíková, asistoval #81 Lada Logrová (1:6).
14:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (1:5).
11:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Michaela Čížková, asistoval #88 Linda Zborníková (1:4).
09:53
07:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová bez asistence (0:3).
05:42
04:47
Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Kateřina Čočková, Lada Logrová, Veronika Mrázková, Anna Ševčíková, Valentýna Zerzánová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Kamila Kaslová, Natálie Šindelářová, Jitka Jedličková, Daniela Lorencová, Tereza Duchková