2:3
- : -
FBC Lomnice

FBC Lomnice - FBC Šluknovsko Česká Lípa B 8:7
2. Vojtěch Dolenský, 4. Matěj Stránský, 13. Matěj Šidlichovský, 19. Matěj Šidlichovský, 20. David Pěnička, 27. Matěj Šidlichovský, 32. Tomáš Riemer, 43. Tomáš Fiedler - 1. Filip Cobl, 4. Filip Cobl, 26. Dominik Lhoták, 29. Jakub Pokorný, 32. Filip Cobl, 43. Jiří Drahoňovský, 43. Filip Cobl; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Miroslav Hnídek; vyloučení: 6:2 + Karel Kryštof Hauser 5 + Petr Vondráček ČK2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Baroch 22 - Milan Švajcr 25; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 12:11
45:00
42:47
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #19 Adam Foltýn (8:7).
42:36
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #83 Milan Švajcr (7:7).
42:07
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #68 Jiří Drahoňovský, asistoval #75 Dominik Lhoták (7:6).
39:47
Vyloučen hráč #14 Tomáš Riemer družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:39
Timeout FBC Lomnice
33:27
Vyloučen hráč #14 Tomáš Riemer družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
31:33
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #61 Matyáš Korb (7:5).
31:27
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #14 Tomáš Riemer, asistoval #2 David Pěnička (7:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:8
30:00
28:04
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #54 Jakub Pokorný, asistoval #25 Filip Cobl (6:4).
26:38
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #24 Matěj Šidlichovský, asistoval #19 Adam Foltýn (6:3).
25:28
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #75 Dominik Lhoták, asistoval #26 Martin Tejnor (5:3).
23:28
Vyloučen hráč #2 David Pěnička družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
23:18
Vyloučen hráč #61 Matyáš Korb družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
20:53
Vyloučen hráč #26 Martin Tejnor družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za hra rukou.
20:53
Vyloučen hráč #23 Karel Kryštof Hauser družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 5 minut za nesportovní chování.
20:53
Vyloučen vedoucí Petr Vondráček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B do konce utkání.
20:32
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa B
19:55
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 David Pěnička, asistoval #8 Matěj Stránský (5:2).
12:53
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #24 Matěj Šidlichovský, asistoval #23 Michal Klikar (3:2).
10:37
Vyloučen hráč #24 Matěj Šidlichovský družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
03:45
Vyloučen hráč #22 Filip Bárta družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
03:22
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #54 Jakub Pokorný (2:2).
03:03
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #8 Matěj Stránský bez asistence (2:1).
01:51
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #15 Vojtěch Dolenský, asistoval #8 Matěj Stránský (1:1).
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa B:
00:00
Line-up domácích FBC Lomnice: brankář: Petr Baroch; hráči v poli: Filip Bárta, Tomáš Fiedler, Vojtěch Dolenský, Michal Klikar, Matěj Stránský