0:4
0:2
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - Panthers Praha D 1:9
1. Filip Balek - 4. Michael Rudolf, 6. Vojtěch Marek, 12. Vojtěch Marek, 16. Vojtěch Marek, 17. Lukáš Tomeš, 18. Michael Rudolf, 22. Matěj Špalek, 31. Matěj Špalek, 33. Michael Rudolf; rozhodčí: Filip Bollardt - Jakub Jangl; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Petr Švejnoha ? - Lukáš Hušek ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:2;
36:00
32:57
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #67 Michael Rudolf bez asistence (1:9).
31:27
Vyloučen hráč #98 Matěj Špalek družstva Panthers Praha D na 2 minuty za hrubost.
30:05
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #98 Matěj Špalek bez asistence (1:8).
24:00
24:00
21:39
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #15 Petr Nepraš (1:7).
20:10
Vyloučen hráč #8 Filip Balek družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za hrubost.
17:18
16:52
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #19 Jakub Petr (1:5).
15:10
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #14 Vojtěch Marek, asistoval #67 Michael Rudolf (1:4).
13:20
Vyloučen hráč #27 Daniel Schwab družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:19
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #14 Vojtěch Marek, asistoval #19 Jakub Petr (1:3).
05:26
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #14 Vojtěch Marek, asistoval #98 Matěj Špalek (1:2).
03:49
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #67 Michael Rudolf, asistoval #63 Dominik Korolus (1:1).
00:37
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #8 Filip Balek, asistoval #9 Filip Fišer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Jakub Jangl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha D: brankář: Lukáš Hušek; hráči v poli: Michael Rudolf, Dominik Korolus, Dušan Hlaváč, Petr Nepraš, Matěj Špalek