1:0
0:1
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FbŠ Bohemians B 2:3pn
14. Jan Petr, 23. Antonín Hojný - 2. Michal Chrástecký, 31. Michael Čihák, N Eliáš Lux; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jiří Menger; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Bergman ? - Filip Matys ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #7 Martin Bohumský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #22 Roman Černý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #98 Jakub Kovanda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #9 Eliáš Lux a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #28 Vojtěch Majer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #48 Michal Chrástecký , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:57
Vyloučen hráč #65 Michael Čihák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:58
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #48 Michal Chrástecký (2:2).
30:00
30:00
22:27
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #12 Antonín Hojný, asistoval #78 Marek Trupl (2:1).
18:33
Vyloučen hráč #48 Michal Chrástecký družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:44
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #76 Jan Petr, asistoval #16 Vojtěch Žilka (1:1).
01:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 Michal Chrástecký, asistoval #9 Eliáš Lux (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Jiří Menger.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Filip Matys; hráči v poli: Vojtěch Pecha, Jakub Horáček, Lukáš Krupička, Michal Chrástecký, Lukáš Doležal