0:3
2:4
- : -

FBC Česká Lípa - Florbal Chomutov 4:9
13. Lucie Šmídová, 16. Petra Pavlíková, 43. Leona Lahoda, 59. Tereza Seifrtová - 1. Tereza Suková, 19. Adriana Hýsková, 32. Adriana Hýsková, 35. Viktorie Schoberová, 38. Natálie Kamenická, 45. Simona Pilíková, 48. Eliška Šidlochová, 54. Adriana Hýsková, 60. Simona Pilíková; rozhodčí: Pavel Špryňar - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:3 + Adriana Hýsková 5; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 29 - Monika Benková 44; po třetinách: 2:2, 0:3, 2:4;
Komentář domácích Pekárek Ladislav (Trenér):
Dnes z naší strany výborně odehraná první třetina se spoustou šancí. Od druhé třetiny jsme malinko zaostávaly fyzicky a soupeř nám gólově odskočil. Každopádně pochvala všem holkám za skvělý přístup a za dobrou náladu po celé utkání. Díky soupeři  a velké díky také skvělým fanouškům.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
Velmi náročné utkání, kdy nás soupeř zaskočil aktivním presem, ale v improvizované sestavě se nám podařilo dát devět branek a bereme tři body. Díky soupeři za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 15:13
60:00
59:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #16 Jitka Tóthová (4:9).
58:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:8).
58:37
Lípa se snaží dostat ke střele, ale hosté jim to zatím nedovolují.
58:14
Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 5 minut za hrubost.
56:25
Chomutov v šanci.
55:06
Vyloučen hráč #36 Martina Gembecová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
54:39
Timeout FBC Česká Lípa
54:39
Vyloučen hráč #9 Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
53:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #8 Barbora Vaňková (3:8).
52:10
Chomutov na míčku, do útoku se moc nežene.
49:56
49:56
Suková za svuj hrubý faul teď odsedí 2 minuty na trestné lavici.
49:08
Chomutov rozehrává  v útoku.
47:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #16 Jitka Tóthová (3:7).
47:20
Chomutov na míčku a dává gól.
44:36
Ševčíková svým neskutečně rychlým a nezastavitelným během doslova sbourala branku hostí.
44:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková bez asistence (3:6).
43:58
Neskutečný zákrok domácí golmanky.
43:38
Krásná akce domácích gólem nekončí.
42:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #36 Martina Gembecová (3:5).
37:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:5).
34:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Schoberová bez asistence (2:4).
33:07
Na míčku hosté, připravují si útočnou kombinaci, kterou jim překazuje Ševčíková.
31:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #6 Eliška Šidlochová (2:3).
30:20
První polovinu druhé třetiny máme za sebou, na míčku většinu času domácí, ala ani hosté nejsou bez brankových šancí.
29:18
Suková přestřeluje branku.
28:38
Ve druhé třetině vydíme první tlak na bránu z pozic hostí.
28:30
Chomutov rozehrává na polovině  hřiště.
27:19
Českolipští doslova obstřelují branku hostí.
24:59
Gembecová zblokovala střelu Sukové (71).
23:37
22:10
Lípa do druhé třetiny nastoupila výrazně aktivněji a taky se zatím hraje pouze na polovině hostí.
21:01
Bohatá výborně překazila protiútok hostí.
20:23
Česká Lípa v obrovské šanci.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
18:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #9 Barbora Suková (2:2).
16:50
NA míčku Ševčíková vybíhá k brance střílí, ale branku nepřidává.
15:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (2:1).
14:15
Lípa hraje přesilovou hru, ale zatím se ke střele nedostala. Chomutovem běží do protiútoku, akce končí až za mantinelem.
13:28
Vyloučen hráč #8 Barbora Vaňková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
12:29
Ševčíko pěží z poza branky před golmanku hostí střílí, doráží, ale gól si buhožel nepřipisuje.
12:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Lucie Šmídová, asistoval #37 Jana Svobodová (1:1).
10:57
Lípa rozehrává na útočné polovině, rozehrávají a hned přichází o míček a faul na hosty.
09:09
Na míčku většinu času je Chomutov, bohužel když domácí získají míček, po pár vteřinách o něj přijdou.
06:33
Lípa rozehrává v útočném rohu, Šmídová přihrává Mojtekové, ale ta promáchla a na domácí golmanku se žene protiútok.
05:31
lípa byla faulovaná a tak rozehrává před svojí brankou a hned přichází o míček.
04:08
Chomutov rozehrává v útočném rohu.
03:28
Lípa se dostává do šance, ale ke střele se nedostali.
01:04
Domácí tým rozehrává před vlastní brankou a ihned rozebíhá útok.
00:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Schoberová (0:1).
00:01
¨První buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Natálie Kamenická, Simona Chodurová, Viktorie Schoberová, Simona Pilíková, Tereza Suková
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková, Lucie Smrčková, Jana Svobodová