1:1
1:4
- : -

FBC Česká Lípa - SK BIVOJKY LITVÍNOV 3:11
1. Aneta Slaná, 22. Martina Gembecová , 45. Aneta Slaná - 9. Tereza Šalátová, 10. Karolína Slavíková, 11. Laura Vytrhlíková, 14. Nela Havlínová, 19. Karolína Slavíková, 20. Laura Vytrhlíková, 21. Tereza Šalátová, 41. Veronika Kundertová, 47. Nela Havlínová, 58. Laura Vytrhlíková, 60. Lenka Svobodová; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 31 - Tereza Kalousová 21; po třetinách: 1:6, 1:1, 1:4;
Komentář domácích Procházka Petr (Vedoucí):
Zaspali jsme první třetinu, potom jsme se pomalu zvedali, ale děláme spoustu zbytečných chyb. Děkujeme za zápas a přejeme soupeři šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Všetula Vadim (Trenér):
Fuj to bylo ošklivý. Úroveň tělocviku na obchodce, nebo školy diplomacie ? :-) Když se k tomu přidá místní skákavý povrch, byla to šílená holomajzna. Naštěstí umíme dávat góly a to i pěkný. Asi nás vyčerpala včerejší liga mistrů v Ústí. Ustí to pojalo opravdu jak finále Champions league, ale teď za tu organizaci chválím...jen že jsem neměl možnost to pochválit. Musíme zas trénovat, covid už je snad pryč. Díky posilám alias veteránkám.
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová, asistoval #41 Nela Havlínová (3:11).
57:50
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (3:10).
57:38
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
57:38
Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
57:27
Pavlíková střílí z půlky.
56:23
Vyloučen hráč #86 Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
47:25
Vyloučen hráč #13 Tereza Vaníčková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #14 Lenka Svobodová (3:9).
45:52
Ve velké šanci Seifrtová.
45:22
Hosté rozehrávají na útočné polovině.
44:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Aneta Slaná, asistoval #29 Eliška Mojteková (3:8).
40:30
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (2:8).
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
38:34
Lípa hraje přesilovou hru a má šanci snížit náskok hostí.
38:03
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
35:12
Domácí golmanka skvěle vykopla míček jedné z litvínovských útočnic.
34:24
Dobrý zákrok golmanky hostí.
32:59
Litvínov rozehrává ve vlastním rohu.
31:31
Pavlíková probíhá celé hřiště, ale ke střele se už nedostává.
29:09
Mojteková vybojovala míček v rohu hřiště.
26:30
Výborně zahrála Ševčíková.
24:55
Hezká střela Slané.
23:23
Lípa na míčku, za branku Ševčíková a přihrává Pavlíkové.
21:58
Bivojky na míčku a střílí ho mantinel, lípa rozehrává.
21:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová bez asistence (2:7).
20:55
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #14 Lenka Svobodová (1:7).
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:19
20:00
19:49
18:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #41 Nela Havlínová (1:5).
18:05
Na míčku hosté, kteří nahazují do útoku.
16:42
15:45
Další krásná akce pro domácí.
13:59
Hosté na míčku, ale přichází oněj a českolipští jdou do střely.
13:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:4).
12:39
Několik výborných zákroků si připisuje golmanka hostí.
11:41
Ševčíková na míčku a přihrává na Bohatou.