0:5
0:5
- : -

FBC Česká Lípa - Prague Tigers Nehvizdy 1:12
14. Tereza Seifrtová - 4. Nikola Hamerníková, 12. Eliška Mrázková, 30. Dominika Steinbachová, 35. Kateřina Veselá, 35. Eliška Horáková, 38. Eliška Mrázková, 40. Nikola Bursová, 43. Nikola Hamerníková, 47. Eliška Mrázková, 51. Petra Šusterová, 60. Eliška Horáková, 60. Eliška Mrázková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 25 - Martina Pilšáková 18; po třetinách: 1:2, 0:5, 0:5;
Komentář domácích Procházka Petr (Vedoucí):
Soupeř potvrdil svoji kvalitu, v zápase dominoval. Nejsme schopni hrát vyrovnaných šedesát minut. Chtěl bych holkám poděkovat za celou sezonu, že se stím statečně vypořádali a doufám že do příští sezony se o dost zlepšíme. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Jambor Vladimír (Trenér):
Pro nás strašně emočně náročný víkend. Cíl jsme splnili! Včera jsme potvrdili vítězství ve své divizi a dnes v celkové tabilce první ligy. Za 14 dní startuje úplně jiná soutěž, na kterou nás základní část výborně připravila. Z chyb se poučíme a všechny rány osudu přijímáme. Někdo to tak chtěl. Potrénujeme, abychom nejlepší výkony podávali v následujících týdnech. Díky všem za podporu a velké díky TÝMU. Děkujeme soupeři za pěkné utkání. Těšíme se na další část sezóny. Příběh nekončí.
60:00
Střely ve 3. části: 4:13
60:00
59:17
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (1:12).
59:04
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (1:11).
50:20
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #7 Laura Elena Voštiarová (1:10).
49:19
Hosté rozehrávají na útočné polovině.
46:51
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (1:9).
46:04
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
44:15
Lípa rozehrává od vlastní branky.
43:29
Vyloučen hráč #3 Aneta Slaná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
42:09
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #21 Jana Prokšanová (1:8).
41:46
Ševčíková vyhrává souboj v rohu.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:12
40:00
39:27
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #85 Eliška Horáková (1:7).
37:53
36:22
Domácí rozehrávají na útočné polovině.
34:52
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #49 Eliška Mrázková (1:5).
34:37
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #2 Kateřina Veselá, asistoval #36 Kristýna Viktorová (1:4).
34:01
Smrčková střílí z poloviny hřiště.
32:55
Za celou přesilovku zatím jedna střela.
31:21
Vyloučen hráč #2 Kateřina Veselá družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
30:50
Cháberová vyhazuje míček na polovinu hostí.
29:38
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #7 Laura Elena Voštiarová (1:3).
27:47
Minářová sama před brankářkou hostí.
25:47
Výborný zákrok Soukupové.
24:33
Hosté už hrají v plném počtu, ale Lípa stále v útoku.
22:57
PAvlíková pálí kousek od půlky.
22:22
Vyloučen hráč #33 Dominika Steinbachová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:07
Na míčku hosté a přiravují si útočnou kombinaci.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
13:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #88 Petra Pavlíková (1:2).
11:26
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #27 Nikola Bursová (0:2).
11:02
Hosté rozehrávají na polovině hřiště.
09:25
Hosté ve velké šanci.
08:14
Boleslavová přihrává Pavlíkové, která stojí před brankou hostí.
06:41
04:19
Bohatá probíhá celé hřiště, střílí a trefuje masku golmanky hostí.
03:43
02:36
Ševčíková přihrává Svobodové, ale ta nestíhá míček doběhnout a hosté mají protiútok.
01:49
Soukupová si připisuje dva zákroky.
01:04
Slaná střílí od mantinelu a Boleslavová zkouší dorážet.
00:01
První buly vyhrávají hosté a domácí je ihned napadají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Viktorová, Kristýna Zelená, Eliška Mrázková, Eliška Horáková, Nikola Bursová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Jana Svobodová, Petra Pavlíková, Lenka Ševčíková, Tereza Seifrtová